Sziasztok !
Segítségeteket szeretném kérni abban , hogy van egy MPC190-es nyomtatóm először tintateie hibakódja volt azt megoldottam ,viszont most nincs hibaüzenet egyik napról a másikra nem nyomtat.
Teljesen úgy tesz mintha nyomtatna csak üres papír jön ki belőle .
A patronok tele vannak és a fej sem lehet beszáradva mert ha törölgetem jön belőle a tinta mindegyik szín.Nem tudom szoftveres vagy hardveres gondja lehet . előre is köszönöm : xirpa
Sziasztok!
A fenti nyomtató bekapcsolás után megcsinálja az öntesztet majd B200 hibakódot ír ki. A fehér-narancs LED felváltva 10-et villog az előlapon. Fórumokat olvasgatva fejtisztítást (mosást) javasolnak. SM-et nem találtam hozzá, de egy hasonló sorozatnál azt írják, hogy: VH monitor error The print head voltage is abnormal.
Találkozott valaki ilyen hibával. Azt sem tudom, mit mérjek, hogy eldöntsem hol a hiba. Nem szívesen áztatgatnám a fejet ha nem muszáj.
Üdv.
Hellótok!
A tárgybéli nyomtató szabályos távolságonként (fekete: 27,5 mm/13,25 mm; sárga:26 mm) vizszintesen csíkoz.
A Transfer unit és a fekete toner már cserélve volt.
Csatolok egy képet (Kicsit gyűrött a szállítás miatt. :)
Van esetleg valamilyen ötletetek?
A Laser egységre gondolok, de mielőtt szétszedném, jó lenne a megerősítés.
Köszönettel.
Sziasztok!
A fenti hordozható fénymásolót próbálták már valahol javítani,de nem túl sikeresen. A papírt félig húzza csak be és elakadt jelzéssel le áll. A lapadagoló fogaskerekei, úgy tünik nem jól vannak összeforgatva.
Valakinek van benne rutinja,vagy valami segédlete?