Keresem /és nem találom/ a Majestic RH59CD/RDS/FM autórádió rajzát. A Q303 pozíción lévő PNP tranzistor nagyon melegszik és szeretném kideríteni az okát. A rádió vétele is silány, lehet a hiba össze függ.
Ha valakinek meg van és megosztaná velem, kérem küldje a jdubik@inmail.sk címre. Vagy ha lenne valami "link".....
Előre is köszönöm.
Üdv mindenkinek!
A napokban keresgéltem házilag építhető dvb-t antennáról rajzot de nem igazá találok használhatót ami méretek is vannak és kipróbált.Valaki épített már sikerese antennát hozzá?
Dimarson mp3/mp4 D101G-11 MP4 Lejátszóhoz keresek szerviz szoftvert mert frissítés közben lehalt a készülék és azóta nem találja a számítógép.
Köszönettel: hofipap
Sziasztok!
Tudnátok segíteni? Lenne egy gázbojler.
Van rajt egy hőfokmérő skála. 3 egyenlő részre van osztva (hideg, langyos, meleg)
Az a gondom, hogy 7-esen is a meleg sáv közepéig melegedik fel a víz. A túlnyomás szelepen soha egy csepp víz nem távozott. Kb. 4 éves, már új korától ilyen. Lehetne állítani valahogy rajta, hogy több meleg vizet alkosson?
Köszi