Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

CLEVER 74CM 2920 CI OM8373PS N3 A EEPROM

TV - EPROM
Type: (RAR)
Size
717.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar clever manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    CLEVER OM-8373PS N-3 EEPROM 74CM 2920 CI OM8373PS N3 74 CM OM 8373 PS
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
42lf652v software
Sziasztok fent említett tv-t kellene ujra softwarelni hogyan lehet megoldani a cserét rajta mert ugy néz ki elszált . A tv van ,hogy eljut az LG logóig van ,hogy kiírja webOs  aztán megáll sokszor még a háttér világítás sem indul el . Kettő nappal ezelőtt jött egy Software frissítés kiírtta telepítve . Majd megált.  Képek csatolva .
Esetleg valakinek ugyanilyen panelja lenne e és mennyiért. 
HÖHER H22LX700D Model LT22GX680EB, kép nincs, háttér világít! Tcon ( B.PLTCON6A ) panelon zd3-1N4148, Kijelző hibás!
Sziasztok! Nem rég hozták ezt a készüléket, Hang van a kijelzőn nincs kép, de a háttér világít, mintha nem volna összedugva a kijelző a T-connal. Szétszedve, a t-con modulon lévő három tranzisztorhoz nem lehet hozzáérni, de kimérve egyik sem rossz. A t-con száma :
B.PLTCON6A , a másik száma: KB-6160 94V-0 MS-1E198407.
Most került ide ilyen tv, de azzal sincs kép ezen a kijelzőn!
BN44-00741A segitseg
Sziasztok.
2014-es Samung UHD tvnkben elszalt a tapegyseg.
A tap modelje: L65G4P_ESM / BN44-00741A
Sajnos errol semmilyen leirast nem talalok sehol sem csak csere alkatresz hirdeteseket (mar amugy rendeltem egyet kinabol biztos ami biztos)

amennyiben lehetoseg van ra szeretnem megjavitani az eredeti tapot is, vizualisan nezve eleg nagyot kapott.
Ami latvanyosan kiegett az a RS801-es ellenalas (amit mar kozben ki is szedtem), ICS801 lent az ic amit nagyon nem tudok megallapitani hogy milyen lehet, illetve folotte a DS801-es tranzisztortalan, meg melle levo smd ellenalasok / capacitorok(?)

Valoszinleg kapcsolasi rajzot nincs hozza mert mar mar minden lehetseges helyen probaltam keresni, de esetleg ha valaki foglalkozik ilyesmivel, hatha van valami hasonlo model aminek a kapcsolasi rajzja hasznalhato lenne erre ?
Ha meg lehetne allapitani ezeket a kiegett komponenseket akkor megprobalkoznek a cserelesukkel.
Koszonom szepen.

Istvan
 
ITT 2163T szinkronhiba - Sony KV-C 2941D szinkron hiba
Sziasztok! ITT 2163T szinkronhiba tudtok típushibát? , - Sony KV-C 2941D szinkron hiba egy típushibát kérnék! Rajzok nincsenek. A Vidi teletexes tv-nél ilyen esetben a 5 voltos stabnál volt kontakt hiba, csak át kellett forrasztani, vagy cserélni a stabot! A nagy monstrum TXT panel mellett, bal oldalon fent.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce