Szép napot!
Adott ez az ntsc rendszerű tv. Da-4 sasszé. Nem tudjátok, hogy szerviz módban át lehet állítani PAL-ra? Valami fórumon olvastam, hogy átlehet csak a leírást nem közölték. Szerviz manuált letöltöttem de az alapján nem találok rá utalást.
Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni.
Van egy Philips 26HFL4372D/10 TV-m. Olyan gondom van,hogy nem találom rajta hogy hogyan lehet internetet elővarázsolni rajta.
Ha rá dugom az internet kábelt,akkor nagyon nehezen lehet kapcsolni.
Az internet panelt már cseréltem,de nem változott semmi.
Ha valaki ismeri ezt a fajta TV-t,kérem segítsen nekem.
Üdvözletem az Uraknak!
Hozzám került ma egy LG 29FS2ALX tipusu CW62A shassisal szerelt gép. Első bekapcsolásnál nagyfesz indít tápok rendben de kép az nincs. AV-n adtam neki jelet és valami töredezett képdarabok vannak zöld és kék színben a képből sajnos szervízmódba se tudok belépni mert nem látni semmit belőle. Videóvégfok 50fokos a procija pedig 42 körül. Én procira tippelnék de még nem találtam sehol. Ha valaki futott már bele ilyen hibába kérem segítsen nekem illetve minden építőjellegü ötletet szívesen fogadnék.
Előre is köszönöm.
Üdv:Irkax
Sziasztok!
Újabb beteg :)
Ha bekapcsolom, készenlét van, a led át is vált hamar, de onnantól kezdve semmi.
A 8V helyett 6,9 jön le, az 5V helyett pedig 3,4V.
Valami 5letet kérekszépen ::)
Köszönöm!
Üdv:
Pityesz