Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

CT-W3227

TV - EPROM
Type: (BIN)
Size
2.0 KB
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar ct manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    CTW-3227 CTW3227 CTW 3227 CT W3227 CT-W3227
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
AKAI ct-v29ntf-pf-e10 (Rolsen 72FDS107 ch.LPCB0018) anomáliák
Üdvözletem! Egy akai ct-v29ntf-pf-e10 (Rolsen 72FDS107 ch.LPCB0018) típusú tv készülékkel kapcsolatban kérnék segítséget. A tulaj csak annyit mondott; rossz a kép. Bekacsoláskor egy visszafutásos "zizgő" képet láttam. Gondoltam kondi. Megdöbbenve tapasztaltam, hogy a táp és sorkimenő szekunder oldalán az összes kondinak annyi. Egy marék kondi csere után bekapcs. Kép felső része visszafordulva. Megint két kondi csere a képeltérítő környezetében. Bekapcsolás után kép jó. 10-15 perc működés után a kép felső része megint kezdett elbutulni. Ekkor vettem észre, hogy a tévében képeltérítő, stab ic-k, sor és táp tranzisztorok hűtői forróak. A képeltérítő körében levő kondik is melegek. C406 (új) kondi teljesen kapacitás vesztett lett. VD470-471-401 diódákat cseréltem. Nincs tapasztalatom ezzel a tv-vel és hibával. A segítséget előre is köszönöm! Péter Most még kijavítottam. Ez nem lesz mindig így..... Kalex
Samsung sct11b szinhiba
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni.Saját tévémről van szó ,hibajelenség:kép fekete-fehér,de OSD és Txt van szín,a rajzot megnézve láttam,hogy a ttx és az AV csatorna színjele az M52309 ic ugyanarra a lábára kerül,így ott is kellene lennie színiformációnak,így az ic előtt kell keresnem a hibát, pl:TDA8395,de AV csatornára csatlakoztatva a készüléket kiderült hogy itt sincs színiformáció. IC 201/M523096 hibája lenne?Kérem ha valakinek van tapasztalata ilyen típusú hibával kapcsolatba ,ossza meg velem. http://elektrotanya.com/?q=showresult&megnev=samsung%20&megnev2=sct11b%20ck5073&kategoria=&kat2=schematics Üdvözlettel:Attila
Hyunndai CTV 212115 X SI (11AK30A4 chassis) Nem indul
Sziasztok! Került hozzám egy Hyundai Tv aminek a tápjában egy pár alkatrész fel volt robban va, a biztosíték megpatkolása miatt. Az alkatrészeket kicseréltem a rajz alapján megadott értékekre de a tévé nem indul. Bekapocsolás után világít a piros led, a tv gombjaira nem reagáll. Távval indítva a piros átvált zöldre majd vissza de ezt nagyon gyorsan csinálja. Aztán ha a távirányítón megnyomom a kikapcsolás gombot ismét csak a piros világít. Nem találtam több hibás alkatrészt, lehet ez sortrafó vagy processzor hiba? A tv belseje úgy néz ki mint ha belefolyt volna valami, gondolom ekkor adta meg magát. Aztán a gazdája próbálkozott a biztipatkolással. Köszönöm a segítséget előre is.
ICE TV2612- ch:ctv210b/310b
Sziasztok! Ezt a 25cm-es tvét néhány napja hozták, hang van kép nincs. A készülék gondja hogy nem indul a nagyfeszültség, a dzsungel icéből sem jön ki a sorjel, de ezt még nem láttam. CM8361 van benne, ezt lehet helyettesíteni tda8361-gyel vagy nem?
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce