Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

CUC GRUNDIG CUC4510

TV - EPROM
Type: (BIN)
Size
256.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar cuc manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    CUC GRUNDIG CUC-4510 CUC4510 4510
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
GRUNDIG CUC 1822 időnként kikapcsol
A fenti Tv javításában kérem a segítségeteket. A jelenség az volt, hogy bizonytalan időközönként ( 2-3 perc ) kikapcsolt. Kis idő után rájöttem, hogy alacsony fényerőnél nem kapcsol ki csak magas fényerőnél. Így egyszerűnek tűnt mert a fehér képrészletek növekedésekor kikapcsolt a TV. A sugáráram korlátozó alkatrészeit átnéztem de hibás alkatrészt nem találtam.
CUC3400 táp gond.
Sziasztok! Lenne ez a kis 37 cm-es tv. Cseréltem BUT11-t mert zárlatos volt, C667-t, C642-t. Annyit csinál, hogy ketyeg a táp. Kiszedtem a elkókat a primerből átmértem ESR-ben és kapcitásban, de jók Se stby, se semmi, a 800mA biztin 300V. Kellene mennie a tápnak égővel a sortranyó helyén? köszi
Grundig CUC1836 képtartalom eltolódva (megoldva!)
Sziasztok! adott egy grundig CUC1836 vízszintesen eltolódott képpel. maga a képtartalom van eltolódva -mintha magába visszafordulna- és nem az eltérítés a rossz. memória ICk cserélve. tápfeszek jók. KH-k javítva. szvsz maga a digibox a rossz, de sajna nincs másik próbára ezért csak okoskodom. hátha találkozott már valaki ilyesmivel és hozzá tud szólni, vagy az egyéb javaslatokat is megköszönöm! digibasic ++ panel van benne. mellékelek pár képet, hogy képben legyetek :) a digibox típusa: 29504 103 4200 / FEATURE-BOX
GRUNDIG ST70-2104 /CUC2130 proci:ST 92195C9B1/OCL eprom tartalmat keresek!
Nos a helyzet az lenne ,hogy kaptam egy ilyen cuc-cot Csilli-villi állapotban távval együtt. És az volt vele,hogy nem volt rajta magyar nyelv ,ezért valami "OKOS" kollega megkisérelte átirni az SMD memoriát ,de sajnos rezketett a keze és véletlenül letörte az SMD 8-as lábát . A gazdi meg elhozta nekem alkatrésznek! Mivel jól megbiztatták, hogy "ENNEK ANNYI". Szoval mivel nincs kéznel SMD memória ,csak a szokásos 24C08-as ezért beleraktam egy olyat. De semmi eredmény ,pedig ,ha jól tudom ugyan az csak más a forma ,vagy nem ? De egy kis baki az lehetett,mert az eredeti proci az : ST92195C9B1/OCL és én meg egy ilyenhez szereztem tartalmat: STV92195C9B1/0CB Lehet ez a gond !? Vagy a proci hulla, mert procit azt nem szivesen vennék,ha nem muszáj ,mert van TV-m csak,ha már magától jött megpróbálkozok vele. Jó lenne egy jó tartalom! Ha valaki sejti mit tehetek vele irjon. Előre is köszönöm!
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce