Üdv mindenkinek. Segitséget kérek tőletek egy daewo tv-vel kapcsolatban.EC50-es sasszi tápja nem indul.Cserélték benne az str50103a- ic-t.A környezö alkatrészeket jónak találom . Az ic 2-es lábára menö ellenállás (470 k ) is jó . Sajnos ez a táp kifogott rajtam Előre is köszönöm a tanácsaitokat Paja
Sziasztok!
A fenti készüléknek a menü kivételével erősen zöldes árnyalatú a képe.
Én T-con-ra gyanakszom, jó lenne esetleg valahogyan a szerviz menübe is bejutni.
Ha tudnátok segíteni ebben .Mi lehet esetleg még?
Köszi: Laci
Szép estét mindenkinek! A címben szereplő tv nem talál egyetlen csatornát sem pedig keres.
Előzmény eepromot törölni kellet mert el sem indult a készülék csak piros zöld villogással jelezte hogy baj van.
Lehet hogy rosszul írta meg a processzor? Kellene valamit állítani a szerviz menüben mert addig nem szeretnék benne turkálni amíg nem muszály.
Hátha volt valakinek hasonló problémája.
Köszönöm szépen előre is a segítséget mindenkinek!
Üdvözlettel :András
Köszönöm szépen a segítséget! Valóban rossz beállítás volt, találtam gyárit és azzal tökéletes lett a tv.
Szevasztok
Hozták ezt a tv t,átkellene állitnom a hangnormáját6,5 re,gondoltam a szervizbe esetleg tlehet állitani,de nem leltem benne erre utalást,1megás hangal nem akar menni,nem tudom a saw cseéje illetve egy6,5 les szürő cseréje megoldaná e a problémámat?