Sziasztok!
Van egy dmq2057 típusú DAEWOO,sasszé:c-50.TÁPEGYSÉGE:str50103 ic-vel szerelt.Híbája:csak akkor van meg a rendszer
feszültség,ha az ic -t megmelegítem.RENDELTEM IC-KET,de sajnos nem lett jó,igaz csak str50103a kaptam,de állítolag
jó helyete /EGYIK SINIS,MÁSIK HQ VIDEOS,SINIS EGYBŐL INDUL,DE VÁLTOZIK A TÁPFESZ,HQ-S csak 5perc melegítés után./
Az ic 5 lába nincs használva.Kérem segítségeteket!Kondik ,diódák cserélve,ellenállások kimérve!Fülesmester számítok
rád!
Üdv! Kollegák!
Nos a sortrafó ragasztás úgy néz ki sikerült és már nem csattanik induláskor, viszont a gép sem indul el. Induláskor indul-megáll a táp folyamatosan.
Valami zárlatos vagy túl van terhelve.
Odavághatott valaminek a sorki?
Vagy esetleg még azt kérdezném, hogy eredetileg 2SD2499-es tranyó volt benne, én most próbára egy S2000AF-et tettem be. Nem lehet e ezért, hogy nem indul?
Sziasztok! A fenti Tv szervízmódba való belépéshez kérem a segítséget.Képcső csere után kellene egy kis változtatás a képméreteken.
Köszönöm!
Tisztelt kolegák ehhez a készülékhez kellene segítség ugyanis a tulaj távval úgy el nyomkodta hogy most nem lehet hangolni színt , kontraszt ..stb. állítani . Gondolom valahogy hotel módba került de sehol sem találok infót a vissza állításról . Eeprom tartalmat nem találtam de üressel indul , de a helyzet változatlan .