Sziasztok tudna e nekem valaki segíteni hogy a felhasználói távot hogy lehet szerviz távvá alakítani valahol nekem is megvolt de már vagy két órája keresem és nem találom előre is kösz Tibor
Üdv Urak!
Tapasztaltabb kollegákat kérdezem, hogy érdemes e egy a Magas feszültségű vezeték kilépő pontján repedt sorkimenő javításával próbálkozni esetlegesen időnyerés (másik sorki beszerzése bontásból) szintjén is?
Pl arra gondoltam, nyakon önteni ragasztópisztoly trutyival...
Üdv! Kollegák!
Nos a sortrafó ragasztás úgy néz ki sikerült és már nem csattanik induláskor, viszont a gép sem indul el. Induláskor indul-megáll a táp folyamatosan.
Valami zárlatos vagy túl van terhelve.
Odavághatott valaminek a sorki?
Vagy esetleg még azt kérdezném, hogy eredetileg 2SD2499-es tranyó volt benne, én most próbára egy S2000AF-et tettem be. Nem lehet e ezért, hogy nem indul?
Üdv mindenkinek. Segitséget kérek tőletek egy daewo tv-vel kapcsolatban.EC50-es sasszi tápja nem indul.Cserélték benne az str50103a- ic-t.A környezö alkatrészeket jónak találom . Az ic 2-es lábára menö ellenállás (470 k ) is jó . Sajnos ez a táp kifogott rajtam Előre is köszönöm a tanácsaitokat Paja
Üdvözlet mindenkinek!
Szeretnék érdeklődni a címben említett plazma TV tápját szeretném elindítani,hogy lenne ez kivitelezhető a tv nélkül a kimeneteken egy helyen mérek 5v-ot.Táp Model:1H217w
Előre is köszönöm