Sziasztok.
Van nekem ez az adott gép.
Raktam bele egy nVidia Geforce 8400GS VGA-t.
És csak annyi lenne a kérdésem, hogy a tápnak a teljesítményét meglehet-e valahogy húzni?
Eredetileg ez a táp 160W-os. A neten nézelődtem, de nem találtam nagyobb tápot hozzá.
A tápnak csak annyi a gondja a VGA-val, hogy brutálisan melegszik. Szerintem eléggé határon üzemel a táp.
Oké mert nem old le és működik, igaz csak fél órát üzemeltettem, de azért brutálisan forrónak se szabadna lennie a tápnak.
Nem tudom hogy a SCHOTTKY diódák+Kondik cseréjével elintézhető-e az egész, vagy még a trafót is ki kellene cserélnem?
Ha esetleg 250-300W-ig meglehetne húzni az már jó lenne.
Az infót előre is köszi.
Üdv mindenkinek.
Segítséget szeretnék kérni , van egy DELL Inspion 9300 típusú laptopom , amelynél az elmúlt napokban azt vettem észre hogy a képernyőn szabálytalan távolságokban függőleges színes csíkok jelentek meg kb. 15-20 db ,először azt hittem hogy a videokártya de ha külső monitorra csatlakoztatom akkor semmi gond nincs .Átvizsgáltam a csatlakozókat de nem láttam sérülést.
Mi lehet a hiba forrása??
Hol keressem a hibát ??
Üdv:János
Volna egy dell e5530-as laptopom de nem tudom elinditani mert jelszót kér,volna-e valaki aki megoldaná ezt a problémámat,és volna egy másik gond hogy ki van szakadva a zsanérja, jó,de megkéne ragasztani,mivel érdemes? hogy jó is legyen,kérésem megismételve üdv:lali Más által megoldva,Hovai István baja 06-20-5101486 ő oldotta meg szovfveresen
Hellótok!
Adott egy Dell gyártmányú laptop, ami - ha rácsatlakoztatom a töltőt -, kiírja, hogy valószínűleg az akkumulátor nem töltődik, csatlakoztassa újra a töltőt. Illetve teszteket ajánl fel, amivel az akkumulátort lehet tesztelni.
A töltő 3 pólusú, tehát van egy középső tű, egy külső kör és egy belső kör.
A töltőt már kicserélték egy HP töltővel, de ugyanazt a jelenséget produkálja.
Találkoztatok már ilyen jelenséggel?
Köszönet előre is.