Szép napot kívánok mindenkinek. Pt92 lappal szerelt tévével kapcsolatban az a kérdésem, hogyan kell beállítani az adásokat. A szervizmenüben beállítottam hogy legyen DK is de nem látok a rendes menüben semmit ahol tudnám az adásokat állittani. A távirányító nem eredeti hanem utánrendelt de állítólag kellene találja rendesen. Van valami huncutság vagy csak béna vagyok?   
Legközelebb ne felejtsd el lezárni a topikot.
Kalex
Üdv!
A készülék bekapcsolás után váltja a színeket és nem reagál semmire. Üres eeprommal beindul tkp működik is de pl a menü nem jön elő és a tuner sem megy. Esetleg valakinek egy korrekt eeprom tartalom a géphez.
VT
Sziasztok . Bekapcsol , kiírja hogy android , utána dyrasz és átvált színes mozaikos háttérre  
Ez alaplap hiba ?
Sziasztok!
A fenti gyártmányú de nem tudom, milyen típusú 51cm-es színes, hagyományos képcsöves, 2000–2005(?) között gyártott tv készülék scart-ról táplálva (digi humax beltéri) képtartalomtól függően (sötét-világos) hol hangosan zúg, hol pedig csendes vagy csendesebb.
Gondolom valami szűrőkondis történet lesz a történet megoldása?! Fokozatszinten, úgy blokkilag mely részen keresgéljek?
Köszönöm!
Üdv!
Imre