Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

DNEPR-11M 1962 RUS.

AUDIO - SERVICE MANUAL
Type: (DJVU)
Size
55.5 KB
Page
1
Category
AUDIO
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar dnepr manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    DNEPR-11M DNEPR11M 1962 RUS. DNEPR 11 11M
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant AUDIO forum topics:
LG LAC-M2500R opciós diódák (MEGOLDVA)
Sziasztok! Került hozzám egy összvér, egy LG lac m0510 egy m2500-as előlapjával. A szervízdoksi szerint az alaplap tök ugyan az, csak a processzoron van 6 darab opciós dióda (D401 - D406), ami meghatározza a típust. Az viszont, hogy melyik típusnál hol kell lenni a diódáknak, nem derül ki. Tudna ebben valaki segíteni? (csatolt képen a diódák helye) Megoldás: 3-4-5 Üdv: Jácint
Real Audio Ta 1200 végfok életre keltés (javítás)
Üdv! A címben szereplő magyar gyártású végfokhoz szeretnék segítséget kérni. Bármi jól jöhet (rajz fénykép,vagy csak szóbeli segítség) Eléggé leharcolt állapotban került hozzám,szeretném megmenteni. Végfok tranzisztorai jók mind (mj15003 mj15004)pár darab ellenállás van elégve de ez sem probléma mert az értékeik fel vannak tüntetve a panelon az egyetlen problémám az hogy mind 2 panelen van egy 8 lábú ic ami felismerhetetlenségig meg van rongálódva sajnos. Csatolok róla pár képet. Előre is köszönök minden segítséget.
Kenwood KR- A46 rádió, elveszíti a tárolt frekvenciákat.
Sziasztok. A fentnevezett rádiót nemrég hibásan kaptam. A Tanyán található Kenwood KR-A47 rajz alapján,sikerült megjavítani,hiányzott a +14V. A rajz nem pontosan ezé a rádióé, de az erősítő és a táp ugyan az. Szépen szól az erősítő, és a rádió jó érzékenységű szerkezet. Egyetlen hibája hogy kikapcsolás után, kb. egy óra hosszáig tartja meg a memóriába beállított frekvenciákat. Mivel elemet vagy akkut sem a rajzon sem a rádióban nem találtam,kapacitását elveszített kondenzátorra gondolok,de nem tudom melyik lehet. Ebben kérném hozzáértők segítségét. Előre is köszönöm. Laci.
Crown / C-Audio Pulse 2x1100 bekapcsoláskor kiül tápfeszültségre majd vissza áll 0V-re és jó
Üdv Mindenki! Van egy (ráadásul) saját végfokom. Bekapcsoláskor kiül pozitív dupla tápfeszre (mivel H osztályú) utána beáll 0V a kimenet, de ez idő alatt a védelem megfogja és megáll. Az összes FET (IRF) illetve tranzisztor (MJ) jó benne. Ha kiveszem a kapcsoló FET-eket akkor is megcsinálja ugyan ezt (!). Ha a védelmet leakasztom indításra, majd vissza akkor utána tökéletesen "muzsikál". Valakinek valami tipp? A rajz itt is fent van. üdv. Mihi
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce