Sziasztok!
Nincsen valakinek véletlenül M21 -es Volga csöves rádió kapcsolási rajza? köszi: Laci
Sziasztok!
Egy rovar-csapda javításához kérem a segítségeteket!
A fénycső-meghajtó panelon kipukkant a két 10 mikro 450V-os elko közül az egyik, és bezárlatosodott mindkettő SBR13003A tranzisztor. A gondom az hogy elszenesedett a panelen az R2 ellenállás, és emiatt nem tudom azonosítani az értékét.
Tud-e valaki nekem kapcsolási rajzot küldeni ennek a készüléknek a paneljáról?
Köszönöm a segítséget!
Üdv: Csabafi54 :)
Sziasztok!
Mi lehet a hibája egy ilyen oszlop led világításnak, ha bekapcsoláskor halványan villognak a ledek folyamatosan sárgán?
Köszönöm a válaszokat.
Üdvözletem, a Tanya szorgos tagjainak!
A fentiekben említett gépjármű hiányosságát szeretné megoldani, egy telefonon érdeklődő régi kollégám.
A jármű, a NAV kivételével maximális felszereltségű, érintő képernyő, tolatókamera, és hasonló huncutságok. 2012-s gyártási évű.
A VW, teljesen kimaradt az életemből, fogalmam sincs, hogy, milyen műszaki megoldásokat használnak, az audio-video rendszernek van-e saját hálózata, stb.
Feltételezem, hogy a gyári rendszerhez hasonló megoldást keres a cimbora, ocsóért!
Szeretnék ebből kimaradni, (ezt már említettem Neki)de tőlem vár valami okos választ, én meg Tőletek.
Esetleg, egy címet, nevet, ahol megoldják ezen problémáját!
Válaszaitokat előre is köszönöm:
exGelkás
Köszönöm a hasznos információkat, remélem a jármű gazdájának segítenek, ezek az okosságok!