Sziasztok,
Kapcsolási rajzot keresek indukciós főzőlapohoz. Típus mindegy a márka AEG/ZANUSSi/ELECTROLUX
Köszi:
Zsolt
Olvastad?
Rajzot, service manualt, jobbra a "Keresem/WANTED" doboz "KATT IDE" gombján keresztül kérj!
Sziasztok !
A fenti mosógép nem forgat.
(Nem direkt drájvos.) Inverteres .
Rajz jól jönne.
Üdv mindenkinek .Quelle áruház Privilég662S (electrolux PNC913210021 00 ) semmit se csinál , nem kap áramot, hálózati kapcsoló szétégve . darabokba https://www.fiyo.it/interruttore-on-off-interruttore-lavatrice-1249271402 .Hálózati 2be -2 ki Ideglenesen átkötve , de maradt még 2 vezeték, ami megy a panelra azt szabadon hagytam , mert nem tudom kinézni , hogy azt a kapcsoló csak összekapcsolja vagy a hálózatra köti . Gép nem indul . Egy rajz vagy s.m. jó jönne ,hogy még nem érkezik meg a kapcsoló , ki tudjam próbálni .
Tiszteletem a Tanya szorgos tagjainak!
Keresztgyerekem nejétől, kaptam, egy egyszerűnek látszó feladatot, nevezetesen a nemrég másodkézből beszerzett és működő mosógépéhez, keressek egy kezelési útmutatót.
Mi sem egyszerűbb, Electrolux oldala, beütöm a keresőbe EWF1220, hurrá, azonnal három találat, magyarul, ez kell neki!
De valahogy nem stimmel, a kezelőszervekről készült kép, gyanús!
Gyors telefon, nézze meg a termékkódot, majd azzal meglelem.
A PNC (termékkód) a következő: 914517215/00
"És ilyen állat nincs is", mert semmi érdemleges információt nem lelek, de még egy képet sem, erről a masináról. (vehetek hozzá alkatrészt, mégis van!)
A mosógép, minden felirata német nyelvű.
Kérdezem a tanult kollégáktól, hogy mivel sikerült találkoznom, mert igen tanácstalan vagyok.
Válaszaitokat előre is köszönöm, esetleg valami utalást, hogy hol találok hozzá, valami leírást.
Üdv:
exGelkás
Megköszönöm a segítségetek, végül találtam, egy hozzávaló kezelési könyvet, természetesen Német nyelvűt, de ez bizonyítja, hogy még is csak van "ilyen állat"