Sziasztok. Fent említett mosogatógéppel vívok csatát. Ezúton is köszönöm a feltöltőnek a service manualt, sokat segített. A hiba a tulaj elmondása szerint, hogy csak búg,nem csinál semmit. Helyszíni szemle nem járt sikerrel, elhoztam a gépet. Mágnesszelep, ürítő és keringető szivattyú mérve rendben. A teszt üzemmód során i30, if0 és i10 hibakódok vannak eltárolva. A gép aljában folyásra utaló nyomok. A teszt a 6 és a 7 pontnál vizet tölt, majd leáll a teszt. Ajtónyitásra alaphelyzetbe áll a gép. A többit megcsinálja. A vízszintszabályzóra gyanakszom, ki tudom azt mérni szkóp nélkül? Szép napot!
Sziasztok !
Először is elnézést kérek a moderátoroktól a slendrián téma felvetésért !
Mentségemül szól az , hogy anno , mechanikából fölmentésem volt .
A kolléga hozta a régi és új mosószer adagolót .
A régi kerreg . Az újnak viszont más az egyik csatlakozója .
Lehet-e a kettőből egy jót csinálni ?
Előre is köszönöm a türelmetek és válaszaitokat .
Köszönöm .
Üdv Jano
Helló !
A panelt E52 hibával hozták . A mosógép egy másik panellel már mos az ügyfélnél . A panelre víz folyt . A mosógép az egyik irányba forgat . A másik irányba nem . Majd E52 . A reléket cseréltem . A fóliákról a forrasztó maszk leégett . Üveg ceruzával tisztitottam . A fóliák vezetnek és nem zárlatosak .
Ehhez a javitáshoz kérem a segitséget !
Amit előre is köszönök .
Üdvözlettel Varga Jano
Üdvözlök mindenkit!
A fenti mosógéppel akadt egy kis problémám.Vízfelvétel, és leeresztésen kívül mást nem hajlandó elvégezni. Programot elindítva az ajtózár lezár,de a led-je villog. Pl.van olyan hogy ha a centri programot indítom,szívja a vizet. Perifériák rendben,dugulást nem tapasztaltam. Kezdő vagyok ezen a téren,aki tud kérem segítsen! K