Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

ELECTROLUX EW1134F 914787027 19970428G WASHING MACHINE SM

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (RAR)
Size
6.5 MB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar electrolux manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    ELECTROLUX EW-1134F WASHING MACHINE EW1134F 914787027 19970428G EW 1134 19970428
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
AEG és Electrolux mosogatógépeknél fűtési probléma
Sziasztok Kollégák!
A tapasztalataitokra támaszkodnék, hátha valaki találkozott illetve megoldott már ilyen problémát.
Az utóbbi napokban belefutottam két mosogatógépbe. Az Electrolux a szokásos labirintus dugulás.
Kisavazva.
Az AEG a lúgszivattyú előtti belső cső lyukadás. Kicserélve.
Azóta mindkét gép hideg vízzel mosogat. A fűtőbetét jó, a panel csatlakozón mérhető az ellenállása. Valamiért nem ad áramot a fűtőbetétre. Az Electroluxnál cseréltem a két relét, ami a fűtési áramkörben van, de így sem fűt. A javítás előtt mindkét gép fűtött. 
Köszi mindenkinek, ha valaki tud segíteni.

Köszönettel: 
NA
​​​
ELECTROLUX ESL4570RO mosogatógép nem "indul".
Sziasztok,

Új vagyok itt a fórumon, ez az első bejegyzésem. :-)
Tegnap megadta magát a címben szereplő mosogató gépünk. Este párszor lenyomta a fi relét, ezután ajtó nyitással "lekapcsoltam".  Reggelre a bekapcsoló gombra már nem reagált, a belső világítás működik.
Táp hibára tippelek, de ha valakinek van ötlete, találkozott már hasonlóval , kérem ossza meg tapasztalatait.

Service manuált is keresek (nem találtam), a szétszerelés miatt.

Előre is köszi,

Gidu 
 
Electrolux EWW167580W mosógép - vezérlő elektronika hiba (hiba megállapítása megtörtént)

Az egyik ismerősöm fent jelzett mosógépének vélhetően az elektronikája szállt el. Nekem a következőket mondta:
"A  jelenség az volt, hogy egyik pillanatról a másikra a kijelző LCD elsötétült, tehát „ se kép, se hang” – nincs így hibaüzenet sem. A gépet bekapcsolni nem lehet, de áram van minden egységen."
A gép egy mosó programot csinált végig aztán megállt mint a szög, azóta semmi életjelet nem ad az elektronika kijelzője.

Ha találkozott már valaki ezzel a problémával vagy javít ilyet jelentkezzen.

Mellékeltem az elektronika fotóját

 

Electrolux EWF10240W kijelzője halvány, alig lehet látni. (Megoldva)
Szép napot Mindenkinek! Kicsit megkésve(nátha), de B.U.É.K. minden Tanyalakónak! Szeretnék tanácsot kérni az alábbi probléma orvosolásához. Adott egy Electrolux EWF10240W típusú elöltöltős masina, ami tökéletesen működik, csak a digit kijelző olyan halványan mutatja az információt, hogy nappal semmit, esti sötétben gyengén látszódik, hogy mit jelez ki. (többnyire a hátralévő időt szeretnénk leolvasni, de ez nappal nem lehetséges) Nem tudom, valaki tapasztalt-e már hasonló problémát, illetve mi okozhatja, hogy a kijelző gyengén világít, a visszajelző ledek (pl centri fordulatszám mellett) pedig normál fényerővel?! Esetleg a kijelző hibásodott meg? Köszönettel! Üdv Opeles Szép reggelt! A hiba okát összefoglalva, az LCD kijelző ledes (Kari által említett bond huzalos) háttérvilágítása adta meg magát, amit természetesen csak a komplett vezérlő egységgel együtt lehetne beszerezni, külön nem. Az András által küldött kijelző egy másik típus volt, ami nem kompatibilis az adott elektronikával, viszont nagyon szép háttérvilágítása volt neki. Ezután következett a két kijelző szétbontása a hiba megoldásának érdekében. Mellékelek egy fotót az eredményről. A nehézségek között néhány olyan dolog szerepelt, hogy a két LCD kijelző 1mm eltérést mutat, széltében és hosszában is, ezáltal a fogadó műanyag tartó átalakítására is szükség volt. Szeretném ezúton is megköszönni mindenkinek a segítő és építő hozzászólásokat! Üdv Opeles
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce