Sziasztok!
A fent nevezett géppel gyűlt meg a bajom! "Csúnyán mosogat" tünettel került hozzám,megannyi hiba (folyás,lengőkar dugulás,alternátor dugulás)kijavítása után kiderült,hogy csak az ötös,rövid programon hajlandó melegíteni a vizet! Mindent átnéztem,a vezérlőpanel tud ilyet produkálni?
Köszi a választ előre is!
Kedves Kollégák!
Hozzám került eme masina, és hat a fent említett ellenállásnak csak nyomai vannak, hogy volt ott valami. Ebben kérném a segítségeteket!
Köszönöm!
Sziasztok!
Van egy AEG (Electrolux) L66610 mosógép amin a TYACS2-es (típus: ACS108 5S)IC elfüstöl.
Kicseréltem az ajtózárat és a fenti IC-t, gondolván ajzózár hibára, de az IC utána is elhalálozott.
https://drive.google.com/file/d/0B6jLsVo1jOwnTWlOdVZRNlRYZ0k/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0B6jLsVo1jOwnUUEydmwxejBfcGs/view?usp=sharing
Tudnátok tanácsot adni?
Köszönöm előre is a segítőkészséget.
üdv: G
Megoldás: Köszönöm ismét a tanácsokat. A lugszivattyú volt a hiba!
Kedves a lakók! A fenti mosógép típusban kérnék segítséget,mosásnál nem.melegíti a vizet a fűtőbetét jó mérésre.Direktbe kötve is melegszik, a probléma nem kap feszültséget hőfok érzékelőm sajnos nincs ami a fűtőbetétben van így nem tudom megállapítani hogy jó-e a másik hogy a vezérlőpanel szabályozza-e a fűtőbetétet ha ott a baj lehet a relé adta meg magát? Tanácstalan vagyok... T:Zsolt.