Öblítésnél ruhák nélkül majd félig tölt a tengely alatt 1-2 cm-re , többi programokon is 2-3 újnyi a tengely alatt . Eddig még nem nézegetem ennél típusnál mennyi víz magassága , de a többi félé készülékekhez képes , soknak találom . Esetleg valami infó mennyi kell hogy legyen .
Ennek a légsűrítő meg a szivattyú elöl , egymás mellet az üstön kapott helyet , s minden tiszta , a nyomáskapcsolóba belefújva megáll a vízfelvétel . Elképzelhető hogy mégis a színt szabályozó rossz .
Sziasztok,
Újonnan vásároltam a készüléket. 200-220 fokig nem is volt gond. De mikor grillezésre raktam meg 250 fokra, ahogy elérte 230-240 fokot jött égett műanyag szag. Nah ekkor már feltűnt, az üveg előlap a gombokkal sütéskor forró. A sütő be van építve, már féltem felgyújtja a koynhát. Kivittem a házból és elkezdtem tesztelni. A szigetelés látszólag mindenhol benne van. De sütéskor forró lesz a külseje (nem kéne, hogy a bútorlapot felgyújtsa). Feltekertem 300 fokra, működött fél órát hagytam, hát szaga az volt neki, de nem gyulladt ki.
Bekapcsoltam pirotikus tisztítást. 20-30p körül jött egy hibakód amit sehol nem találok ERR F 106 esetleg erre tud valaki valamit mondani?
Ugye jól gondolom nem kéne forrónak lennie a külsejének sütéskor?
Köszönöm a segítséget!
Sziasztok!
A címbeli gép vezérlőelektronikáján (bitron EDW500) bekapcsoláskor eldurrant a D24 pozíciójú sm516 dióda és elégett a soros R83 33ohmos ellenállás is. A táp vezérlő IC-t (LNK364GN) jónak mérem, illetve a többi diódát, kondenzátort, triakokat, impulzus trafót is jónak mérem. Kérdésem, hogy mitől mehetett tönkre a dióda?
Köszi.
ELECTROLUX EHD60100P típusú félindukciós főzőlaphoz keresek kapcsolási rajzot vagy aki szekszárd és környékén meg tudja javítani. 2 hónapot pihent egy állítólagos hivatalos Electrolux szervízben (Privát üzenetben megmondom hol) nem tudtak vele mit kezdeni azt mondták nem éri meg megjavítani. (Cserébe jól összekarcolták :( ). A hibajelenség, hogy bekapcsol felvillan a kijelzője és kiír egy 3 68 -as kódot és újraindul és ezt csinálja végtelen ciklusban. Nem vagyok műszerész, csak ha lenne rajzom hozzá lehet találnék szakit aki meg tudná az alapján javítani. Csatolok egy képet a hátuljáról a típusmatricával és sorozatszámmal.
Így néz ki:
http://www.arukereso.hu/fozolap-c4172/electrolux/ehd60100p-p13169869/