Sziasztok!
Egyik napról a másikra, minden mosási program indításakor a víz beeresztése megindul, az üzemi szintig megtörténik, majd a pressostat / nyomáskapcsoló kattanásakor a gép átvált "0 Draining" üzemmódra leszívattyúzza a vizet és közli, hogy cycle ended- door openable. Centrifugálási programot indítva az tökéletesen lefut. Nem vészleeresztést csinál, a dob aljáig tölt be vizet (nem az ajtóig). A nyomáskapcsoló csövét arról lehúzva tölt persze tovább is amíg ki nem kapcsolom. A pressostat csöve lefelé átfújható. Kapcsolói (2db, két nyomásértékre) szépen kattannak. "Élete" során minden fődarabja cserélve lett már, a vezérlő és a kijelző PCB is.
--diag módban a water filling végén
MB: E66-UI:E00 van a kijelzőjén. S
Szerintetek nyomáskapcsoló, vagy vegyem ki a vezérlőpanelt?
Sziasztok!
Fent említett főzőlap néhány perc használat után villog/kattognak a relék a tulaj elmondása alapján. A hibát még nem tudtam reprodukálni, sajnos nem volt időm órákat mellette ülni. Esetleg vmi tapasztalat? Elkók cserélve, lap átforrasztva. Köszönöm!
Megoldás: a kis fözőlap mellett van az elektronika, szétbontva a lapon a 2 opto közül sz egyik hibás, melegítésre meghal, hűtve ismét jó!
Kérem SobriJ, és kozakg, ne szóljon a topic -hoz!
Sziasztok!
Tudnátok segíteni? Lenne ez a LCD Kijelzős gép: Elindítom a programot, az ajtot bezárja , vár egy pár sec-ket, és kiírja mosás vége. Hibakódot nem ír. Mi lehet?
Köszi
Szeretnek segitseget kerni az alabbi mosogatogep vezerlo elektronikajanak cserejeben, javitasaban. A pontos tipust csatoltam kepekben amelyek meg az eredeti allpotot mutatjak.
A hiba azzal kezdodot, hogy megallt program kozben es egyetlen visszajelzo led sem mukodott.
Tapegyseg hiba, szetszedtem, kicsereltem az osszes elkot, az LNK3054-et, egy ellenallast ami 100 Ohm/5W.
Most a ledek villognak es a rele folyamatosan kapcsol. Lenne valakinek otlete?
Koszonom elore is
MCmek