Üdv mindenkinek.
A minap kaptam egy teljesen gyári 2 MHz funkció generátort. A motyó EMG gyártmány,12564/D TR 0458/D Legnagyobb megdöbbenésemre sem a trafó, sem a középső nyomógomb sor, sem a potik nincsenek bekötve! Zsír új az egész kütyü! A probléma az, hogy 12564 rajz van fönt, de a /D nincs. Ez a dög meg nyomokban sem hasonlít a sima 12564-höz. Itt ülök egy gyönyörű gép fölött, aminek a fele gyárilag nincs benne. Ez a kütyü még soha sem volt bekapcsolva és nincs hozzá rajzom! Felteszek róla néhány képet. Ha valaki tud segíteni egy rajzzal azt szívesen venném!
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Tisztelt kollégák!
Keresem a fenti kettős tápegység rajzát. Ha valakinek megvan kérem töltse fel.
Edmond
SZiasztok mesterek,segitsetek kerlek hogy tudjam megjavitani ezt a szkopot,a hiba hogy a vizszintes sugar nem tolti ki telyesen a kepernyot,marad 1.5 cm mindket vegen a potenciometerekkel csak jobb iranyban tudok allitani,bal iranyban a vege elakad 1.5 cm-re a szelitol,elore is koszonom!!
Sziasztok,
Tudom hogy erre a célra itt van a jobb oldalon a keresendő doksik részére a "fiók",de ha nem nagyon sértem a szabályokat, - nincsen meg vkinek, vagy nem tudja hol lelhető ennek a magyar gyártmányú műszernek a szervisz manuálja, vagy legalább a rajza?
http://www.radiomuseum.org/r/elektronik_programmable_function_ge.html
János.