Sziasztok!
Adott a címben szereplő PHILIPS TV.A szerviz menüjébe szeretnék behatolni,kérem segítségeteket!
Sziasztok! Ehhez a tv-hez keresek kapcs.rajzot. Proc TDA 9353, vert TDA 8356, hang TDA 7056, SMPS TDA 16846, eprom 24c16. Sasszi számot nem találok az alaplapon. Hibája: stand-by ok, bekapcsoláskor nagyon halk sípoló hang hallatszik aztán semmi, a led úgy marad. Sorvég tranyó jó, egy elkót cseréltem.
Sziasztok!
Technika T32HD-278-17 TV-hez háttérvilágítást keresek.
JL.D320B1235-078CS-C a típusa. (aliexpress-en is nézelődtem, vagy Spanyolból drágán vagy Kínából kb. 1 hónap szállításút találtam.
Esetleg marad a LED-enkénti csere.
Hibakeresésnél érdekesség hogy 0V-ot mértem a LED-ek felé (eddig mindig volt legalább 30V). Külön a 11-11 LED szalagot megtáplálva alsó nem világított (a kettő sorba van kötve).
A segítséget előre is köszönöm, makittib.
Szevasztok lenne egy kérdésem ,van ez a fentebb emlitett készülék, de nincs meg a táv ja,nem tudom nem e lehetnevalahogyan lememorizálni a bekeresett csatornákat,mivel nincs a készüléken memoria gomb,csak keresés.Nem e lenne ezzel kapcsolatba valami infótok.Nincsen csak univerzális távom, de az nem memorizál.Netem még most sincs sajnos csak hébe hóba tudok gép előtt lenni,de már rajta vagyok.