Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

EUROLINE LCD-19-HK7050-CL-V4.1-B-FLASH

TV - EPROM
Type: (BIN)
Size
64.0 KB
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar euroline manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Download free of charge (10 files / day):
Download is being processed. Please wait...
Download processing...
  • Also known:
    EUROLINE LCD 19 HK 7050 CLV BFLASH HK7050 CL V4.1 FLASH
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
BSC24-01N4004A -(Ami elfüstölt-kipukkant és cserére szorul !!!!!!!!) beszerzése, vagy helyettesítője
Üdv Mindenkinek! Az olvasottak alapján már más is belefutott ebbe a problémába, most én is. Segítséget szeretnék kérni mert nem találtam igazán választ a bajra. Adott ez a BSC24-01N4004A típusú sorkimenő ,ami sok más készülékben is meg található. A "szak" boltba adtak egy helyettesítőt mert az eredetit nem lehet kapni, ennek a típusa HR80016. Na de ennek nem sok köze van az eredetihez, ezt csak akkor tapasztaltam amikor haza vittem és jobban megnéztem, kívülről egyforma,de bekötésileg... . Nem vagyok túl gyakorlott de ez még nekem is szemet szúrt, na meg a világ hálón sokan írtak már ugyan evvel a gonddal. Valakinek sikerült esetleg valami más típusú de beszerezhető sorkimenőt találni a fent említett helyett? Köszönettel Sallaan1 Egészítsd ki a címet! Kalex Üdv Kedves Kalex ! Jó dolog ez a cenzúra féle üzengetés,igen néha nagy szükség van rá. De régebben éppen ti lázadoztatok , hogy egymás topikjába ne írogassanak bele, ez nem teljesen illendő.A figyelmeztetést más módon és hangsújjal is meg lehetne oldani, ja és ebben az esetben már nem jár a megszólítás , köszönés ,el köszönés ???? A figyelmeztetés után a lakat hogy kerül le??? Ugyan is a "helytelen" indítástól függetlenül esetleg még valakit érdekelhet a topik, de így csak olvasni tudja de segíteni már nem . Üdv Sallaan1 A címet kijavítottam úgy, hogy megfeleljen a szabályoknak és az ésszerűségnek. Kalex
Orion PT200 fókuszálatlan
Üdv. Mindenkinek.Orion 2950stx A68EPd képcső , bekapcsoláskor fókuszálatlan és koppig csavarva a potit be lehet állítani éles képet , de egy pár perc után elhomályosodik és vissza kell állítani és így marad még be van kapcsolva , Hosszabb kikapcsolás után újra fókuszálatlan , de egy pár perc után ki élesedik .Képcső foglalatot cseréltem de hiba maradt .Valami tapasztalat ? Képcső lehet ilyen esetleg a trafó?
Samsung LE26R51B táp (vagy nem?)
Üdv urak! Érdekes dologba botlottam. A múlt héten kínlódtam egy 26-os LCD tápjával,valszeg túlfeszt kapott,mert a 2 nagy puffere és 3 fet rossz volt benne.Megvettem a cuccokat hozzá,felépítettem,de az első indításkor ismét eldurrantak. Szereztem egy másik komplett tápot. Ezt feldugtam a tv-re,nem robbant fel semmi,de a készenléti táp 125V/4A-es biztije egyből kiolvadt. Rámértem a STDBY tápról elmenő csatlakozóra,semmi zárlat nincs rajta. Kapott másik,2.5A/250V-os biztit.Bekapcsoláskor ismét elszállt.Feketére. Kapott 3. biztit,elindítottam a tápot lehúzott csatlakozóval,nem durrant a bizti.Rádugtam a main board STDBY csatiját és szépen elindult a tv. Pár perc után kihúztam,vártam egy kicsit és simán elindult. Na ez mi ez??? Ki fogom cserélni a Main boardon a STDBY tápról delejt kapó elkót(kat),de jobb ötletem nincs. Az eredti tápon a STDBY rész nem pusztult el. Ötlet? Köszi!
Samsung UE50AU8072UXXH LCD TV ujraindul, nincs kep.
Sziasztok

Kerult hozzam egy ilyen TV, klienstol ugy ertettem, hogy megy, de nincs hattervilagitasa.
Megrendeltem a LED sorokat es szoltam, hozza el.
Amikor itthon bekapcsoltam, meglepodtem: hattervilagitas van, kep nincs, de indulgat ujra.
Sajnos ezt panel hibanak gondolom, kikotottem a kijelzo szalagkabelet.
A TV tobbet nem indult ujra.
Ezzel a problema le van zarva? Vagy pedig erdemes a nyakjat megbogaraszni, zarlatos kondit keresve vagy ilyesmi?
Sajnalnam, mert 3 eves TV, 4K, szep, vekony, stb de ezeknel ugy nez ki, hogy tipushiba.

Elore is koszonom a velemenyeket.

Te se olvasod el a beírtakat:

......tartalmazza röviden a problémát.
 

Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce