Sziasztok! Hoztak hozzám egy e-hulladékba szánt gépet. Elözö szerelö lenyulta belöle a duplamotoros lugszivattyút. Amugy a gépnek ajtózár hibája volt. Most inidtáskor f07 kódot ir ki. Sajnos itthon egymotoros szivattyúim vannak, kérdésem hogy az elektronikát be lehet valahogy csapni? Ill EV3 ra nem tudom mi volt kötve. Köszönöm elöre is a segitőkész válaszokat!
Sziasztok!
A fenti mosógép a képen látható led villogásokat produkálja, egyenlőre nem találtam pontos hibakódot, de talán F5 vagy F6?(a 4 függőleges ledsor és a centrifuga áthúzva led villog egyformán)
Ha valaki esetleg tudja mi pontosan akkor megköszönném.
UI.:Rövid keresgélés után,a vezérlőpanel motorhoz vezető panel csatlakozásnál a nyáklapon (megégett)a csatlakozó felület, átforrsztással javítható lett.
Sziasztok! Fagor 1Fet 109-es mosógépen elfüstölt két smd ellenállás.A tacho generátor csatlakozik ide: R71-R72 A képek a panel beazonosítására szolgálnak,sajnos nem a legjobb minőségűek. Ezért elnézést kérek tőletek.Ha valakinek volna egy a kezében,segítsen már nekem ezek beazonosításában. Köszönöm előre is. Itt a két link:
http://kepfeltoltes.hu/130505/F_nyk_p1788_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/130505/F_nyk_p1789_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Sziasztok, a fenti mosogatogép 8-at pittyen és gyakorlatilag mintha lefagyott volna, semmire nem reagál. Tápok jok, látszolag minden ok. Ebben kérnék tanácsot. Köszönettel. Imre