Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

FAGOR FAS-3612

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (ZIP)
Size
3.2 MB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar fagor manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    FAGOR FAS-3612 FAS3612 FAS 3612
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
FAGOR 1FET-96 mosógép nem melegíti fel a vizet. (megoldva)
Üdvözletem! A mosógép Fagor 1FET-96. A programok lefutnak csak a fűtési ciklust, fél perc fűtés követően, átugorja és hideg vízzel megy tovább a mosás. Hibaüzenet nincs - előzménye nem volt!Mi lehet a probléma okozója? istvancs
Fagor 3F111 rajzot,szervízdoksit,hibakódot keresek
Üdv mindenkinek! Fagor 3F111 típusú mosógéphez keresnék doksit,hibakódleírást.(ez kijelző nélküli.Ha jól tudom,ezeknél volt LCD kijelzős változat is) 0605211673 sorozatszám található még rajta. Az a baj,hogy ezt már valami barbár szétbarmolta...(szintszabályzó szétfeszegetve..stb) Most centizésnél is vizet szív,a centri tök véletlenszerűen elindul.A vízszint mosásnál is véletlenszerűen áll meg vagy túltölt.szintszabályzót cseréltem már. Valószínű elektronika hiba lesz,de még nem akarom rámondani.
Fagor 1FET-109 Mosógép egyből felpörög
Sziasztok. 
Került hozzám ez a Fagor felültöltős mosógép, vizet beereszti aztán felpörög egyből nincs szabályzás. 
Motort levettem tachoja szakadt, nulla az ellenállása, tettem rá egy másikat, aztán próba de ugyan az a helyzet. Tachot nézem megint nulla az ellenállása. Elkövettem azt a hibát, hogy az elektronikát nem néztem át, de sebaj egy tacho bánta. 
Viszonr a panelt kifordítva egyből látszik, hogy ahová csatlakozik a jeladó két saruja az ott lévő két ellenállás szétégett, valószínű amiatt ment tönkre ismét.
A kérdésem az lenne, hogy elég ha a két ellnállást cserélem, vagy mást is kell még, más alkatrész miatt ég meg az ellenállás? 
Mi a tapasztalat, nem volt még ilyen hibám. 
Lehet orvosolni, vagy panel csere?
Köszönöm. 
Fagor villanytűzhely nem süt rendesen
Sziasztok Elektromos tűzhelyünkben már a harmadszor cseréltem alsó fűtőszálat,(már nem mai darab). Feleségem szerint a mostani csere után nem úgy süt alulról mint előtte. Fagor tűzhely gyári betétet vettem bele. Amikor kicseréltem rá volt égve a betétre a hőálló gyapot. Elég nagy darab hiányzik belőle. Arra gondoltam talán ezért nem süt úgy, mint előtte. Okozhat ez ilyen problémát, vagy az új fűtőszál lehet "gyenge". Hőfokszabályzó kisebb hőfokon kapcsol, de 200C-ig nem megy fel. Köszönöm Balázs
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce