Sziasztok:van egy fagor innovation mosogatógép amelyből hiányzik a felső kosár a csúszósín és a görgők.A kosár és a fém sin már beszerzésre került,most már csak a csúszósín görgők kellenének(ami a két sin között van).Az lenne a kérdésem,hogy hány darab van a sinekben egy-egy vagy kettő- kettő vagy kettő-egy. segítségeteket előre is köszönöm.ÜDV:LACI
Sziasztok!
Ismerősöm kért meg, hogy nézzem meg a sütőjét mert folyamatosan megy a ventillátora.
Feszültség alá helyezve valóban egyből indult a venti, nem a hőlégkeverő, hanem a sütő tetején lèvő hűtőventi. Az első fotón látszik, a két sötétkék vezeték megy rá, mindkét vezeték 1-1 klixontól jön amik zárt állapotban vannak. A klixonokra meg közvetlenül a betáp vezetékek jönnek. Így teljesen érthető, hogy folyamatosan megy. De ez így nem jó. Mit nézek félre?. Lehetséges, hogy az egyik klixon alaphelyzetben nyitott? Vagy magában a motorban van egy hőkapcsoló?
Udv.: nils
Sziasztok!
Fenti masina ajtózára elhalálozott, és sajnos vitte a panelt is magával. Az egyiken w86 0103MN felirat, a masik kipukkanthoz hasonló 1BW 84 illetve w32 86 -okat találtam a panelen. Egyikről nem találok infót. Az 1bw -t tranzisztorkent irja egy oldalon. A w86 meg csak mas tokozasu zenerkent talaltam meg.
Sajnos meg se nyikkan a panel, pedig rossz alkatrészt
és szakadt ellenállást nem találok.
Köszönöm a segítséget.
Fagor SFE-60C ruhaszárisztóra keresek ékszijat, a szijra ezek a számok vannak irva:4213 078 51961, ha valakinek van legyenszives segitsen ki. Tibor.