Sziasztok!
Van valakinek infója arról hogy a fenti sütő esetében mit takar az F6 hibakód?
Köszönöm!
Üdvözletem!
A mosógép Fagor 1FET-96. A programok lefutnak csak a fűtési ciklust, fél perc fűtés követően, átugorja és hideg vízzel megy tovább a mosás.
Hibaüzenet nincs - előzménye nem volt!Mi lehet a probléma okozója?
istvancs
Üdvözlet mindenkinek!Remélem így megfelel.
Ezen típusú gép vezérlő paneljén a tacho motortól bejövő jel útjában lévő(R71,72)
ellenállások elszenesedtek mivel téli fűtésemhez ez a szén mennyiség kevéske,arra gondoltam megtartom és valami kevésbé szenesre cserélném.Ha valaki tudna segíteni a beazonosításukban azt nagyon megköszönném.
Ezek a feliratok találhatóak a panelocskán :
Gyártási idő:2010-10-29
09273-01
soft 00334ind
S/E G2485
SAV0005275
G6485EH1028182827
BOM:A SOFT:02 10/28
előre is köszönök mindent.Krisztián
"(olyan fórum téma megnevezést/elnevezést válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2 nem indul )
Az pl. nem elég, hogy "LG RE" vagy "Cuccok!!!" és így tovább... Comprende!?"
Sziasztok van egy Fagor 1FET 109 felültöltős mosógépem és olyan hibája van hogy a harmadik öblítés szivattyúzás elindul és megáll a vasalás könnyítő led (hibakód visszajelző) villog, ha nyomok egy startot megy tovább megcsinál mindent ezt minden programnál produkálja de van hogy végig megy rendesen. Csatlakozások átnézve szintszabályzó jó panelon nem találok hibát. Ha találkozott ilyen hibával valaki segítségét megköszönöm.
Üdv Csaba