Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy a fagor gépekben használt NTC egybe a biztonsági hőkorlátozóval, ha a hőkorlátozó valami miatt nyitja az érintkező párt (ez most nem lényeg mert a fűtés reléje be volt sülve) ha visszahül utána vissza zárja az érintkező párt vagy ilyenkor qka az egész alaktrész?
Ha qka, ha nem qka nekem úgy is kell újat venni csak azt kérdezem, hogy hogyan kell ennek működnie?!
Köszönöm előre is!
Üdv Imi
FAGOR Invetion 1FET-110 mosógép bekapcsolás után egy LED se világit nem csinál semmit ebben kérem a segítséget
a pirossal megjelölt helyen a panelon a vezető réteg elégett ! köszönöm mindenkinek a segitséget
köszönöm a segitséget , találtam több hibát . befejeztem megy a kukába

Sziasztok van egy Fagor 1FET 109 felültöltős mosógépem és olyan hibája van hogy a harmadik öblítés szivattyúzás elindul és megáll a vasalás könnyítő led (hibakód visszajelző) villog, ha nyomok egy startot megy tovább megcsinál mindent ezt minden programnál produkálja de van hogy végig megy rendesen. Csatlakozások átnézve szintszabályzó jó panelon nem találok hibát. Ha találkozott ilyen hibával valaki segítségét megköszönöm.
Üdv Csaba
Üdv mindenkinek.Hátha találkozott valaki ezzel a fura koddal (ledes még a drágica).Villog a idözitő,elömosás,áztatás és a stop ledje egy pár másodperc mulva.Onnastol csak a szivatyuja megy kikapcsolhatatlanul!Viszint-szenzor, szivatyu áramköre már ellenörizve (triac , és a nyomáskapcsook rendesen dolgoznak...)