Sziasztok!
Fagor csodának a dob ajtót nem lehet zárni. Amit fotóztam az a műanyag rész amit a felső ajtó nyomna le és úgy tudna beakadni az teljesen be van állva.
Tuti, hogy a kosz, retek gyűlt alá és azért nem rugózik, viszont nem igazán tudom mit kezdjek vele. Mögötte van pár szegecs azt lefúrom gondolom akkor ki jön az a szerkezet, de vajon vissza is tudom rögzíteni ugyan úgy, meg fog állni stb. Saválló szegecsem van az nem gond. Valakinek volt már ilyen gondja esetleg, bármi okos javaslat jöhet!
Köszönöm!
Szia.
Egy fagor mosogatóhoz kérnék segitséget.
Elmen a tapmodulon a R66 100ohn,Ic3 viper12as elis indult de csak 1,2V a kimeneten .
Rosz még a d10 zéner dioda a ertékéra volna szükségem.
Sajnost aszt se tudom mekoráok kéne leni a feszültségegnek ,igy nemtudom mekora zénert tegyek a hejére.
Ha valaki tud ségiteni megköszönöm előre.
Üdv Gyuri
Hello.A fent nevezet saját mosógép javitásában kérnék segitséget.Vetem hozzá dob javitókészletet- a régi lerohadt-.A problémám az,hogy a régi szegecselve volt az újhoz viszont kapupánt csavart adnak.Beszereléskor-csavar bent,anya kint- beleér a dobházba.Forditva beszerelve nincs gond,viszont az anya ugye belül van,és nem tudom,hogy kárt tene-e a ruhában mosás közben-talpas lekerekitet fejü önzáros anyát tetem rá.Esetleg lehet hozzá venni szegecset,ill ki hogyan oldaná meg.Köszönöm.
Hello.Nem szakmám,saját gép.A fent nevezett mosógépnek ugyan az a hibajelensége,mint a link-ben szereplönek,igy nem irnám le újra.
https://elektrotanya.com/content/fagor-1fet-109-felueltoeltos-mosogep-hibakod-villog
A szivattyú motort kiszereltem,mimimális kotyogása van,külsö táprol indul,nincs hangja.Lehet más a hiba,vagy cseréljem a motort.
copreci ww2700003 van bene,esetleg,ha csere,mit tehetek bele.Válaszokat elöre is köszönöm.