Üdv Kollégák!
Egyik ügyfél Fagor mosógépe random bedob egy f07 hibakódot. Vagy a program legvégén, vagy centrizés közben, vagy az öblítő program környékén. A szivattyú megy, a vizet kinyomja.
Átnéztem a vízszint érzékelőt, a légcsapdát, a szivattyút és a programkapcsolót. Nem fedeztem fel hibát.
Tippek, ötletek? Talán valaki találkozott már ilyen problémával.
Köszönettel:
NA
Sziasztok!
Adott a címbeli gép elektronikája.Motor triac megadta magát.Egyszer cserélték már ugyanezzel a hibával.
A panelon lévő 2 relé /ami a motor irányváltója gondolom.../ erősen kh-s volt a lába.Lehet,hogy csak ez miatt szállt el vagy kezdődö tekercszárlat?Elöző szerelő kicserélte a triacot de annyi esze nem volt,hogy az egész panelt átforrassza kh-k miatt.
Üdv.:S
Üdv
A fent említtet mosógéppel az a problémám, hogy nem centrifugál a vízszint szabályzó csövet és a légsűrítőt kipucoltam már szivattyút is cseréltem (gondoltam kikopott) persze mikor ott vagyok akkor mindig centiz mindig rám telefonáltak hogy még mindig nem centriz ha ráállítják a centrire akkor néha ki centrifugál. Kérdeztem mit csinál mikor nem centrifugál azt mondják hogy olyan hangja van mint ha vizet venne fel de szerintem a szivattyút hallják merre keresem a problémát szerintetek ötleteket várok. szén keféket is néztem
Üdv' Mindenkinek.
Hétfőn megyek a géphez, Pátyra. Tehát még nem mértem semmit.
Gondoltam rákészülök.
Minden tippet köszönök.