Üdv Mindenkinek!
Egyre gyakrabban fordul elő törött érintőkijelzős telefon nálam javításra,cserével elboldogulok de a javítási idő nagy részét a szöszök és por eltávolítása teszi ki,ami mindig bemászik az érintő és az lcd közé összerakásnál,ebben szeretném a segítségeteket kérni,hogy ti milyen módszert alkalmaztok erre a problémára.Előre is köszönöm a válaszokat.
Üdv:Mitu
Tisztelt Tanyalakók !
Segítségeteket szeretném kérni,egy okos óra töltőfejéből kiszakadt a kábel,és így nem tudom a bekötés helyes polaritását.Már 2 féle ilyen óra töltőjét láttam,de egyik sem egyezik meg azzal amivel kolléganőm bízott meg,hogy forrasszam vissza,viszont ahhoz egy ugyanilyen példány kellene amin valaki ha megmérné a polaritást,akkor már megoldható lenne számomra a feladat.Annyit tudok róla,hogy a telefon M6-os néven ismeri fel ezt a fajta órát.
Sziasztok!
A piacon sikerült beszerezni egy jó állapotú telefont. Független, viszont nincs rajta magyar nyelv. Az SE támogatása teljesen megszűnt, így nem működik az a lehetőség, ami a régi C702-esemnél, hogy online frissítsem, de szeretném, ha magyarul szólna hozzám. Mit tudnátok ajánlani?
Üdv: Jácint
Sziasztok!Hogy lehetne "legyalulni"ennek a ....xargépnek a tartalmát?(gyakorlatilag alapállapotba kéne hozni)lényeg:gyári állapotban legyen!
Köszönettel:sanyi
MEGOLDVA!