SZiasztok:van a fentnevezett gép,amelynek az ajtózár hibája miatt eldurrant egy triak és egy ellenállás megpörkölődött.A kérdésem az lenne, hogy van e valakinek hozzá doksija,vagy ismeri-e a panelt.Az ellenállás pozíció száma r43,ha valaki ismeri az értékét azt megköszönném.A triak zo103,de ez sem tuti mert az összes porton lévő trakon rosszul látszik a tipusjelzés(vagy elég gyatra a szemem)szóval ebben is megerősítést várok.Köszönöm a segítséget ÜDV:LACI
Hi!
Tudnátok segíteni?
Tudná Valaki, milyen modul van ebben a gépben?
Kéne rajta mérnem a helyén párat, az adatlapja alapján, a proci oldalról, mielőtt energiát fektetnék bele....
Ill. a elégett ellenállások értékei kellenének.
Kösz
Sziasztok!
Adott egy újonnan vásárolt Gorenje indukciós főzőlap, típus: BI6DA-S0, model: IT640BSC. Egyfázisú hálózatról üzemel, saját önálló áramkörről. A készülék rendben működik, viszont kikapcsolt állapotában (semmilyen hang, kijelzés nincs) 0,8A-t vesz fel (cca 180W)! Mi okozhatja? Hibás lenne? Valaki találkozott már ilyen jelenséggel?
Segítségeteket előre is köszönöm, Zsoca
Sziasztok!
Van köztetek márkaszervizes?
1-3 éves gépeknél van valami anomália, mind szar. Ez most egy digitális és nem melegít. Hazahoztam, nekem folyamatosan megy. Nem tudom tönkretenni, melegít.
A sima mechanikusaknál a kapcsolószerkezetük irgalmatlan gagyi, egy-két évesen már meg kell pucolni az érintkezőket. Még úgy se mindig jó, úgyhogy én a réz pogácsákat át szoktam forrasztani, és onnantól kezdve működik rendesen. Viszont ebben ugye nincsen ilyen mechanika, ez digitális gép. Vakarom a fejem igazából, hogy mi lehet. Nem elkó, nem kapcsoló.
Köszi
|