Model:GI5010X Tipe:WQPB7710ZH .Panel:LYP03138C0(X) Kínai gorenje mosogatógép , a panelja több gyártó gépében is található . Sziasztok , kiszakadtak az aljában Aquastop kapcsolótól a vezetékek . egyiket sikerült azonosítani , mert maradt egy darabka vezeték a panelba dugott csatlakozóba , de a másik végének semmi nyoma . S.M.-et vagy egyéb infót nem találtam róla , de szerintem bár melyik testvér gép is ugyan az a konstrukció, meg kapcsolás .
Itt Midea-rol van szó , de ugyanaz a panel .
https://monitor.net.ru/forum/threads/658825/
A panelon egy vezeték az utolsó csatlakozón az I AQS a másik meg sehol . A kapcsoló alapból zárt , és igy hibát jelez mint ha aktiív volna az úszókapcsoló .
Sziasztok!
Egy ilyen kapcsolóra lenne szükségem,hol tudom beszerezni itt Debrecenben,és mennyibe kerül?
Tűzhely típusa K 775 E vagy W a betűjelölés nem biztos de a típus szám igen!
De úgy gondolom h inkább W jelölésű,de ezt nem tudom biztosra venni.
Csatoltam egy képet is a kapcsolóról, tűzhelyről is...hátha valaki már látott ilyet.
Sziasztok mesterek!
Adott egy fent említett fiatal mosogatógép. A napokban megjelent a kijelzőn a cln felirat, amit a használati utasítás szerint öntisztítás indításával lehet orvosolni. De bármit csinálok, nem tűnik el, már vagy 5 x lefuttattam a tisztító programot! A gépet átnéztem, patyolat tiszta. szivattyúnál, kifolyásnál nincs semmi idegentest, dugulás, a vizet is rendesen kinyomja, fűt, szárít is. Bosszantó jelenség. Ha esetleg vkinek ötlete lenne, megköszönném!
Szép napot!
Sziasztok!
Tudnátok segíteni?
Ennek a vezérlőnek:
http://www.levnesporaky.cz/www/obrazky/original/155313_001.jpg
http://www.levnesporaky.cz/www/obrazky/original/155313.jpg
A proci panel hátuljáról, tehát nem a proci felőli oldalról, nincs Valakinek képe? Egy ellenállás elégett.
Köszi