Sziasztok!
Segitséget illetve tanácsot szeretnék kérni!
Egyik kedves ismerősömnek van egy Gorenje NRK6202TX típusú kombinált hűtőgépe,aminek a felső hűtő része nem üzemel és a kijelző az LL hibakodót írja ki!
Szerintetek mi lehet a hiba?
Köszönöm szépen a segítséget!
Szevasztok mesterek!
A saját hűtőm világításkapcsolója adta meg magát.
Érdeklődöm, hogy valaki váltotta- e ki valami más megoldással.
http://www.fix-r.hu/web-shop/gorenje-alkatreszek-3514/gorenje-huto-vilagitas-kapcsolo/56655/
Nem is az árral lenne gondom, hanem a szállítási költség ( 2500 Ft ) számomra horribilis egy borítékban feladható cucc esetében.
Van esetleg valakinek megoldása a problémára?
Tisztelettel: Imre
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Üdvözletem,
Saját gép,reggel sötétség fogadott a hűtőtérben.
Gyanítom hogy LED lehet benne felül egy matt fehér diffúzor mögött.
Hogy lehet ehhez hozzáférni?Milyen LED való bele? Vagy máshol keressem a hibát?
Köszönöm a jártasabb kollégák segítségét.
Sziasztok!
Hozta egy ismerősöm azt a masinát, hogy nincs motor forgatás. Szivattyú, vízvétel működik. A szénkefék csutkára voltak kopva, kicseréltem őket, majd elindítottam centrifuga programot, aminél a motor elkezdett forgatni, lekapcsoltam, visszatettem a vízre, és akartam indítani egy rövid programot, de nem indult. A kijelzőn a programválsztót gombot tekerve kiválasztható a program, de sem a menü gombra, sem a start/pause gombra nem reagál. Valakinek valami ötlet? A jobb oldalon van egy külcs ikon, gyerekzár lenne?
Köszi!
Ui: megoldás a gyerekzár lett. Köszönöm!