Hali.Érdeklödni szeretnék hogy mi lehet ennek a gondja nem melegit a relé nem húz be.Hidrosztátot cseréltem a melegitö ok termosztát ok a vezérlö panelon cseréltem az uln2003ag ic ami végzi a relé behúzását!!A válaszokat elöre is köszönöm
Sziasztok volna nálam a fent emlitett masina a motor mérve jó mikor elinditom a dobforgató motor morog nem indul el, ha kézzel meginditom a dobot elindul és megy.olyan minha kondis lenne de ezen nincs.az elektronikán két relé mintha az egyik üzemi a másik inditó(segédfázis)-nak tünik valamelyik beéghetett?
Üdvözlet Mindenkinek!
Az alábbi Gorenje mosó-szárítógéppel akadt problémám. WD95140 a típusa. (Direct Drive)
A motor meg sem moccan. HALL szenzor cserélve, de semmi változás. Vizet beenged, idő számol, de a motor nem moccan egyik programon sem.
Találkozott már valaki ilyen problémával esetleg?
Köszönettel:
Opeles
Sziasztok! Elromlott az ajtómágnes/METALFLEX ZY-446/vettem egy ugyan ezt a számut.Csak egy dolgot nem néztem meg,hogy a csatlakozó aljzat mechanikai kiképzése fordított. Beszerel,próbál,csatt-füst.A panelon egy /BC182 tokozású/alkatrész elszállt.Felirata--ZO 103 UA GE 704. Kérdésem mi ez,és netán valakinek rajza nem-e lenne.Már órák óta keresgélek de semmit nem találok.A nejem meg itt rágja a fülem mert nem tud mosni. Segítségeteket előre is köszönöm. Laci