Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

GORENJE WA 162 P635464-4JEZIK PS

WASHING-MACHINE - SERVICE MANUAL
Type: (DOC)
Size
378.0 KB
Page
---
Category
WASHING-MACHINE
SERVICE MANUAL
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar gorenje manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    GORENJE WA PS 162 6354644 JEZIK P635464 4JEZIK
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant WASHING-MACHINE forum topics:
Gorenje D8665N hőszivattyús szárítógép ajtózárási probléma(megoldva)
Sziasztok!
Olyan problémába futottam egy Gorenje D8665N tipusú hőszivattyús szárítógéppel, amivel még nem találkoztam. Ajtó csukott állapotban azt érzékeli, hogy nyitva van, a belső világítás is megy. Ha kinyitom az ajtót, úgy érzékel, hogy be van csukva, világítás nem megy. A gépet elindítva nyitott ajtónál a vízszivattyún kívül semmit nem indít, közben ajtót becsukva meglöki egy pillanatra a dobot. Utána a világítás mindig megy, ha ki van nyitva az ajtó vagy ha be van csukva. A gép többet nem indítható, mert mindig nyitott ajtót érzékel, csak ha a programkapcsolót 0 állásra tekerem. Mindez úgy történt, hogy elötte 1 teszt szárítás lement. Panelt átnéztem, hibát nem találtam. Ajtókapcsolót cseréltem. Esetleg valaki járt már így? Válaszokat megköszönöm! 
Gorenje porszívó fordulatszám szabályzó R3 értéke
Hi!

Tudnátok segíteni? Lenne ez a fordulatszám szabályzó:
http://www.orczyalkatresz.hu/alkatreszek/porszivo_847/elektronika_fordulatszam_szabalyzo_1055/elektronika_vezerlo_eredeti_gorenje_porszivo_rendelesre_76535
Az R3 ellenállás értéke érdekelne.
Köszi
WU 63102 s Gorenje mosógép vezérlő elektronikája nem kapcsol be!
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím! A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet. A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el." Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni egy Gorenje mosógép elektronikával kapcsolatba. egy mosás lement és kiírta a gép hogy error,gazdi kikapcsolta és többet nem indul.se kijelzés se életjel.a betáp megvan ellenállás jó diódák ic cserélve kondik cserélve.és csak nem akarja az igazságot.mi lehet még a hiba? előre is köszönöm Üdv Attila "FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím! A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet. A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
Gorenje szárítógép (D740B) nem indítható,mert az ajtó csukást nem érzékeli. Megoldva!
Sziasztok!
A címben jelzett mosógép vezérlő paneljén az ajtó csukását érzékelő áramkör egyes ellenállásai a csatolt képen látható módon
leégtek.
Abban kérem a segítségetek,ha valakinek van ilyen panele,akkor legyen szíves adja meg
a leégett ellenállások (?) értékét,illetve tegyen fel képet a leégett rész hibátlan változatáról.
A panelen lévő matricán a "Sifra 348 198" megnevezés látható.
Előre is köszönöm.
Ottó

A kapott információk alapján sikerült az alkatrészeket pótolni és szerencsére a processzor nem sérült meg,így működőképes lett a szárítógép.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce