Üdv urak!
Van nálam egy Grundig gépezet (ST 70-700 TEXT)
A következő hibával hozták: Kb fél óra után megáll, visszakapcsolják megy tovább, majd rövidebb idő után megáll, egészen addig míg be sem lehet kapcsolni.
Teszt eredménye: Nálam nem áll meg, csak akkor, ha pl. jel nélküli (Kék) képernyő van, akkor pér másodperc alatt kikapcsol, majd újra bekapcsolható.
A sasszé közepén lévő hűtőlap kézzel nehezen fogható!
Olyan 60 fokos lehet, vagy picit több.
Ez reális ennél a tipusnál?
Nem volt még nálam ilyen, így nem tudom.
Esetleg ha valakinek van tippje merre induljak, akkor megköszönném!
A service manuálját letöltöttem már!
Sziasztok!
Ha tudnátok segíteni akkor azt meg köszönném!
Olyan gondom van hogy ennek a készüléknek úgy néz ki, hogy a sorkimenője meg adta magát.Működni működik de a kép az nem jó!Cseréltem kondikat a tápban a
sorvégfokozatban,de gatya a kép!Erről már volt szó a fórumon,ezeket meg néztem
de semmi jóra nem alakult.Elképzelhető hogy a sokszorozóban van áthúzás,mert csak nem javult a dolog.Nem tudom hogy milyen HR-számu sorkimenő való bele.
Ha tudtok akkor segítsetek.előre is köszönöm!
Üdvözlettel:buszosgyuri!
UI:Ha többet akartok tudni róla meg a képet látni akkor meg lehet találni itt
a korábbi oldalakon.
Sziasztok!
Van egy ilyen a címben szereplő tv , ami eredetileg hotel tv volt. A hoteltalanítást megcsináltam. Sajnos a kép vízszintesen remegett , amit a kondik cseréjével sikerült is orvosolni. Már dobozában volt több órai kifogástalan üzem után, egyszer csak megremegett a kép és összeomlott.Újra indítva csak villogott a led. Másnap ismét beindítottam és el is indul mintha mi sem történt volna .Kikapcsoltam mivel nem akarom hogy elfüstöljön inkább segítséget kérek hogy miket nézzek át. Rajz Grundig-2396.pdf nem cstolható a mérete miatt.
Előre is köszi!
Igazából nem javítok már tv de ezt páréve én csináltam és megkértek hozzam rendbe.
Segítsetek!
Mivel lehet helyettesíteni a tda4440 tipusú ic-t?
cicne23