Szevasztok
Van ez a fentebb megnevezett tv amiben,a leirás szerint,átlehetne állitani a hangnormát,de ez az opció,mindig 0 án van ,nemlehet át állitani.
Tiszteletem minden kollégának ,fórumozónak.  Sikerült beleszaladnom egy valószínű, boot hibás Grundig tv -be ,  hiába túrtam a netet ,nem találok hozzá usb -ről bootolható firmware -t  . A  segítségeteket kérném , hátha van valakinek , akkor töltse fel legyen szíves az oldalra ,előre is köszönöm.Elvileg a firmware rar file neve : New York 40 S WEB  tx-v-7-37-100hz
Sziasztok!
Van itt egy Grundig 42VLE8520 BL (ch.: KT), amelyben a HDMI bemenet halott és néhány funkció nem jól működik.  Próbáltam frissíteni a szoftvert, de nem hagyja magát. Van esetleg valakinek flash tartalom ehhez? Vagy végső esetben komplett alaplap, mégpedig: VKT190R-6.
Sziasztok!
Adott egy Grundig 40VLE6520BL, melynek háttérvilágítása bekacsolás után elmegy. Hang továbbra is marad, képet megvilágítva van kép is, csak a háttérvilágítás megy el. Van mikor 1 perc után, valamikor 5 perc után.
Nem szedtem még szét, azt szeretném kérdezni, hogy ezt a problémát okozhatja-e ha led kiégés(mivel nem egyből nincs háttérvilágítás, hanem egy kis idő után megy csak el)?
Ha igen, van-e valakinek ehhez a típushoz önálló led/ledszalagja?
Válaszokat köszönöm előre is.