szervusztok!
Akkor újra,a régebbi üzenetemben,mellékeltem a képeket!
Viszont itt kérdezném meg hogy milyen számú sorkimenőt lehet betenni a benne lévő helyett mert nem olvasható a száma! Ez 51cm,és TXT-es!
Üdvözlettel:buszosgyuri
Szép napot mindenkinek!
Táphibával kerűlt hozzám. Az ICE1QS01 meghajtó Ic szétrobbanva,környékbeli diódák,ellenállások tönkre menve.11N60C3 fet zárlatban.
Kicseréltem az általam hibásnak vélt alkatrészeket.
Most készenlétben (terhelés nélkűl),meg jön a 12v és 24v. Ha beakarom indítani, leáll a 24v. Nincs túl terhelés.
A feszültségeket szkópova mindenhol valami féle vadrezgést látok.
Nyilván ez még mindíg táp hiba. Sajnos nem jutok előrébb.
Ehez kérnék segítséget,ötletet.
Ha valakinek volna feleslegben egy működő ilyen tápja,vevő lennék rá.
A táp neve: BEKO ELEKTRONIK Z1J.194-04
Köszönöm:Géza
Sziasztok!
Egy kis táv-táv segítség ha lehet :)
"Kondik tranyók E/W átnézve"
Csatolok egy képet, hátha tudtok okosat amit továbbítanék.
Köszönöm!
Üdv:
Pityesz
SZIASZTOK! :)
Segitséget szeretnék kérni :ennek a Grundig Tv nek (T55-440 OIRT ;GCR24 és CUC4400 )a hibája a következő;
A kép a világos szinek esetén "sorcsúszásos" lessz,de ezt a hangerő nagysága is befolyásolja./nagy hangerőnél is jelentkezik/
eddig a hálózati szűrőelkókat valamint a tápfesz elkókat cseréltem --De se kapcs. rajzom sem ismeretem nincs-e tipussal.
Másik kérdésem: A távirányitóját melyik tipussal helyettesithetném?/orion, vidi. univerzálissal nem megy/
Köszi:Attila