Sziasztok!
Hoztak hozzám egy ilyen 100Hz-es szépséget, működik, csak fekete-fehér, mind tunerről, mind AV-ról. Van benn egy DEALER SERVICE MENU, a belépési kódja 8500, de ott nem találtam olyat, amin lehetne ezügyben állítani (s-video, vagy pal/secam).
Van ötletetek, mi okozhatja ezt? A tulaj azt mondta, nem tetszik a színe, meg hangolási gondjai vamnnak, nekem hangolt, és a fekete-fehér nekem se tetszik.
Üdv: Jácint
Tisztelt Kollégák.
A fent emlitett tv került hozzám javitásra. A hálózati része van elszállva villámcsapás miatt és kapcsolási rajzot keresek hozzá.
Szevasztok
itt ez a fentebb leirt tv,a gondom az vele,hogy nincs osd,se txt,h-v sync megvan,a procija ZC411867P,Namost a 21 es lábán,kellene lenni a kapcsoló fesznek,csak nemtudom menyinek,mert nekem valami 0,3 volt jelenik meg,mikor mondjuk emelem a hangot,szerintem ez kevés,ha lenne valami tanács,hogy mit csináljak,esetleg megpróbálom levágni,hátha ülteti valami.
Sziasztok! :)
Ezen készüléket főkapcsolójával bekapcsolva P1 kijelzéssel kivilágosodik a képernyője, de nem reagál sem a távirányítóra sem az előlapi H-, H+, ill. P+, P- kezelő gombokra. Tápfeszültségek rendben.
Letöltöttem hozzá eprom mentést, de nem változott semmi. A teletext v. média panelján is található egy 24C08-as eprom. Nem tudom ennek a tartalma befolyásolhatja e a készülék kezelhetőségét, vagy egy csatornára programozva letiltott állapotban van ez a HOTEL TV.
Előre is köszönöm a segítséget! :help:
Üdv.: Csabafi54
:yes: Most utólag EGY FONTOS KIEGÉSZÍTÉS: Az alaplapi panel kezelőgombokhoz közel eső részén található egy BR80002-vel jelzett átkötési lehetőség. Az átalakítás miatt erre az átkötésre feltétlenül szükség van, mert enélkül nem kap tápfeszültséget az INFRA vevő.