Sziasztok.
A címben említett TV AV-ról nem üzemel.
Egyébként működik távom nincs hozzá, lehet ha van szervízmenüje abban lesz a hiba. Kiírja hogy AV és a kép fekete és itt vége a tudománynak.
Köszönök minden segítséget előre is.
Üdv. József
Szevasztok
Van ez a tv aminek több hibája is van,de a lényeges az hogy nemkapcsol át AV-ba,megmarad a csatorna képe illetve látni alatta az AV képét is,aztán nemtudok belépni a menübe,a csatolmány fényképen lévő feliratlátható,nem kapcsol be csak távról,na és még egy van benne egy modul amit nemtudok mire szolgál,esetleg valami infót tudnátok e adni,rajzát letöltöttem,de ez a panel nincs rajta,illetve van ott még egymodul,ami ugy néz ki mintha egy antenna be illetve kimenete lenne,amihez van egy áthidalás .
Sziasztok!
Van itt egy ilyen tv, amit tunerről működtetve gyakran elmegy a kép, és kiírja hogy nincs jel. A panel kocogtatására se reagál, de átforrasztottam szinte mindent ami egy kicsit is gyanús volt, sajnos a helyzet nem változott. 33 V stabil, megvan olyankor is amikor a kép elmegy, és a tuneren a hangolófeszültség is. Tápfeszültségek rendben. Olyan mintha elakadna valahol a jel, vagy elhangolódna a tuner vagy a kf. Mit kéne megnézni/ cserélni?
Kösz előre is!
Üdv
Mivel LCD javításban nem vagyok jártas tanácsaitokat kérném. A fenti készülék a képen látható hibával került hozzám. Hol érdemes keresni a hibát. Gondolom az lcd meghajtó elektronika adhatta meg magát.
Segítségeteket előre is köszönöm.
Laci