Udv mindenkinek, Egy kis segitseget szeretnek kerni a tisztelt kolegaktol. Egy Grundig Car 2002
auto radioba a kodot nem sikerul beirnom . Lehet hogy nem jol tudom a procedurat. Tudna valaki segiteni ebbe? Elore is koszonom.
Sziasztok!
Grundig RRCD2420 mp3 tip. rádió, mp3 lejátszó rádió részével van gond, mert ugyan a kijelzőn látszik a hangolás de valójában csak egy adó szól bárhova is hangolnám a frekit. Tudna valaki segíteni? A TB2132FN IC-n megfelelő feszültségek mérhetők 6-os és 28-as lábakon: +3V. A 21-es lábon +6V.
Köszönöm:
tortuga
Szevasztok
Hoztak egy ilyen erősitőt hogy nem üzemel ,nem nagyon szoktam erősitőket javitani,de haver elválaltam,ugy látom behalt a vég erősitője,kiforrasztottam,adtam be jelet meghalgattam a bemeneteket jók,mennek namost azt kérdezném lehet emég jófajta végfokokat veni vagy ezeket is hamisitják,vagy inkább tegyek bele vaamilyen másik fajta végfokot.
Üdv Mindenkinek!
Van egy radio:VWZ2Z2R2863991 a sorozatszám.
Létezik kalkulátor vagy csak a prociból lehet
kiolvasni a kódot?
Köszi