Üdv!
Apám vett egy tv-t a lomosoktól. Működik de az m1-nek nincs hangja.Német vacak. Magyar menüt elővarázsoltam, mert van egy hasonló tv-m itthon, de nem tudok DK-ra váltani. Csak a nyugati norma él. Létezik hogy kintre csak ezzel a normával gyártották? Menüben él a jobbra nyíl ami más ponton működik is, de ennél a résznél nem vált. Megoldás esetleg ha áthangolom egy mono panellal?
Szervíz menü: i gomb->8500
options->sound-> BG+DK-ra állítani.
Sziasztok!
Az alábbi TV-vel az a problémám,hogy egy idő után1-2perc elteltével szines kockák jelennek meg a képernyőn és nem tudom mitől van?Mivel nem igazán értek a TV-hez ezért kérdezem a tapasztalt szakik véleményét!Csatolok egy képet is a képéről!
Minden segítséget előre is köszönök szépen!
UI:A tv-re egy UPC beltéri van rádugva és erről néznénk,a beltéri tipusa:Pace DC621KU,kábeles a UPC!
Üdv:Morfeus
T. Fórumtársak!
Van egy fenti LCD tv-m. Bekapcsolás után egy pillanatra megjelenik a fény, kép, hang, aztán kép, fény elmegy, hang marad.
Scart kimenetről működik, OSD nélkül. A TV/AV , valamint a Menü gombok nem működnek. Tápfeszek megvannak.
Tudnátok segíteni?
Egészítsd ki a címet!
Kalex
Időközben megoldódott a dolog, az inverter panelon az egyik trafó tekercse kb 80 Ohm-mal több volt mint a többi. Eddig azért nem gyanakodtam rá, mert volt egy próba " jó " inverterem, amiről kiderült, hogy természetesen szintén trafó hibás. Trafócsere, minden klasszul működik. Tanulság: minden jónak mondott panelt át kell vizsgálni, mert nagyon félre viheti az embert.
Üdvözlet mindenkinek
Üdvözletem mindenkinek!
A fenti képcsöves tv távirányító úgy érkezett javításra,hogy nincs benne a rezonátor.Tud-e valaki segíteni,hogy milyen lehetett benne.Előre is köszönettel mindenkinek g.zoltán
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."