A címben említett masina táphibával került hozzám, a készenléti táp IC-je felrobbant. A táp helyre lett állítva, de a led két villanásán kívül nem csinál semmit, eléggé egyértelmű, hogy a main hibás.
Neten találtam komplett firrmware csomagot, de nem indul a frissítés. A 16Mbit flash-be találtam egy 40" verzió tartalmát,d e azzal semmi életjelet nem mutat. Kérdés, hogy van-e valakinek hozzá korrekt szoftvere, vagy megoldása a firmware frissítésére.
Ha esetleg valaki megvenné jelen formájában, eladó lehet, vadiúj hozzávaló utángyártott távirányító is van hozzá,
A megoldás a firmware frissítése volt pendrive-ról, ami sokadik próbálkozásra nem fagyott meg. :)
Helló!
Szóval mint azt a címben is említettem, van ez a televízió, amely gondolt egyet és onnantól már csak fehér képet ad TV adás vagy AV videó-jel helyett. Az OSD és a teletext megjelenik gond nélkül. Hang van. Feltételezem, hogy valamelyik IC szálhatott el a FeatureBox-ban. Hátha valaki találkozott már ezzel a jelenséggel.
Fontos tudni, hogy nem rég (kb. fél éve) az összes elko-t kicseréltem a FeatureBox-ban.
Üdv!
Apám vett egy tv-t a lomosoktól. Működik de az m1-nek nincs hangja.Német vacak. Magyar menüt elővarázsoltam, mert van egy hasonló tv-m itthon, de nem tudok DK-ra váltani. Csak a nyugati norma él. Létezik hogy kintre csak ezzel a normával gyártották? Menüben él a jobbra nyíl ami más ponton működik is, de ennél a résznél nem vált. Megoldás esetleg ha áthangolom egy mono panellal?
Szervíz menü: i gomb->8500
options->sound-> BG+DK-ra állítani.
Sziasztok! Tudna valaki küldeni? Main: VEV190R-4. A doksija szerint SX sasszi!
Köszönöm!