üdv!
Van ez a cuc2121 es grundig tv-hangja nincsen,és automata hangolásnál nem rakja be a talált csatornákat. manuálisnál le tudom egyenként memózni őket.. de hang igy sincsen. hang ic tápot megkapja. illetve néha némelyik adón megszólal a hang,mondjuk uhf antennán tv2 ön vagy rtl klubon,de csak ha jó a jelminőség. de kábelrendszerről szép képnél sincsen hang. Valaki valami okosságot erre?
elöre is köszi!
sparco
Sziasztok!
Van nálam egy Grundig lcd tvtípusa: VISION 326-3820 chassis:LX ..az a probléma vele,hogy bekapcsolom,és tök fehér fényű a képernyő,de viszont hang van ez így igaz antennáról is,és av bementröl is ugyanez a probléma...és semmi menü osd semmi nincsen nem reagál semmire max a hang némitására,jah és csatornákat tudok váltani amugy,de semmi osd sincsen..Valami kiindulópont???
Üdv:Sparco
Hello!
A következő hiba orvosolásához kérek segítséget egy Grundig GBF2500 (STF72-1010/7) tv-ről van szó. Hiba:A tv amikor hozzám került nem működött C411,C413 zárlatos volt ,kondik cseréje után a készülék működik de nem hibátlanul .Csatolt képen látható függőleges eltérítési hiba kép alja lentebb van a kelleténél +a képen kis párnatorzítási hiba látható. Egyszerre két áramkör hibálya is lehetséges? Vagy opcionális hiba amit szervíz távírányító nélkül nem tudok beállítani!
Ötlet?
Egészítsd ki a címet a szabályok szerint.
Kalex
Sziasztok!
Segatseget szeretnek kerni Grundig CUC4511 TV javitasa-ban.
EURO SCART-ROL mukodik a hang antenna bemenetrol semmi csak halk patogas mikor erositeni probalom.
Elore is koszonom a valaszokat!
Belefáradtál volna egy ilyen címbe: " Grundig CUC4511 antenna bemenetről nincs hang"?
Emlékeztetőül:
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."