Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

GUTSCHNEID 21M410 CH TH-TDA11105C

TV - EPROM
Type: (BIN)
Size
1024.0byte
Page
---
Category
TV
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar gutschneid manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    GUTSCHNEID 21M410 CH 21 410 THTDA 11105 TH TDA11105C
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant TV forum topics:
TECHNIKA LCD 17MB35-1 alaplappal
Üdv.mindenkinek 17MB35-1 -es alaplappal szerelt TV.kkel szivattyúzok már hetek óta a tápjuk 17PW26-1. A hibajelenség a következő:Bekapcsolás után amikor kedvevan működik napokig amikor nincs akkor csak órákig majd kikapcsol készenlétre és vagy belehet kapcsolni vagy nem de minden esetben egy kis pihentetés után újra indítható.A hiba lehúzott inverter esetén is ugyan az tehát az inverter kizárva.Egy üzembiztosan működö készülékben lepróbálva az esetet kiderült,hogy táphiba.Most jön az érdekesség:ugyan azon tipusú készülékek esetén kiderült az hogy a PFC áramkör valamiért nem működik rendesen.Példák:az egyik készülék tápja 398-400V körül működik ez a készülék hibátlan működésű minden szenpontból.egy másik készülék tápja 380V körül üzemel ezzel a táppal az egyébként jól működő tápot felcserélve a készülék néha leáll de egyébként jól üzemel,egy másik táp ami már csak 350V on megy ugyan ezt a hibát produkálja,egy harmadik táp ami már csak 330V on megy szintén ugyan ezt a hibát produkálja.Első kérdés,hogyan lehetséges az,hogy a hibás PFC vel működő tápokkal néha napokig elmennek a készülékek néha meg csak órákig holott más más hibás feszültséghiányos tápok hajtják.Mi lehet az oka a PFC áramkör hibás működésének.Van e valakinek tapasztalata ezekkel a PFC hibákkal kapcsolatban?Egyébként ha a PFC fet jét kiveszem a táp nemindul tehát valamilyen szinten megy a PFC. szkóppal is látható a döcögése.
Alkatresz beazonositas ! Samsung UE32D5500RW (BN41-01660)
Sziasztok! Egy felrobbant IC beazonositasaval kuszkodok! (Felrobbant es olvashatatlan a tipusszam) Egy kapcsolasi rajzot vagy egy ugyanilyen MAIN boardrol informaciot szeretnek kapni. A tanya adatbazisaba sajnos nem talaltam kapcsolasi rajzot. Csak szervizifokat. A keresett alkatresz pozicioszama : IC1501 A main adatai: BN41-01660 SK10BN9405268FD2U4BBI0356 Koszonettel! Szilard.
Grundig Vision 742-7851T (SG sasszi) FET
Sziasztok, itt hever előttem kiterítve egy tárgybéli készülék. Zárlatos lett benne két db inverter Fet(??), 1H48SH felirat van rajta. Alatta FD8, ez alatt pedig 8447L. Nem találtam semmi ilyesmit egyik kereskedőnél sem. Miféle szerzet ez, mivel lehetne kiváltani? Köszönettel: Tamás
SONY KDL-40EX721 Chassis: AZ2F Nem ad képet.
Kedves kollégák!

A készülék bekapcsolása után a hang és háttér világítás működik. A T-con panelen a tápok úgy tűnik rendben megvannak. A mainbord után a t-con bemenetén szkóppal mérve az LVDS vonalakon,aktív jelcsomag mérhető. A kijelző panelen,zárlat nincs a tápok megérkeznek. Az oldalsó coff chip-en a:
VCOM,VCC,VGL,VGHC vonalakon a táp elvileg rendben van. A vonalak ellenálása: 10és 40ohm. Jó lenne egy garantált flash tartalom,természetesen  a t-con panelhez is. Illetve személyes véleményetek. Lehet,hogy kellen a t-con-ak egy reflow? Kinek mi a tapasztalata .
Egyébként a kijelző tipusa: T400HW04 V.1
üdv.
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce