Tisztelt Kollégák!
Hisense LCD3201EU
Gépkönyvet, kapcsolási rajzot keresek a fenti LCD TV javításához.
Bármilyen javítási tapasztalatnak, információnak, tanácsnak örülnék. A hibajelenség elég kusza: rövid, bizonytalan működés után lefagyás.
Az általános dolgokat már nézegettem.
Köszönöm a segítséget!
BigTom
Sziasztok!
Említett készülék bekapcsolási kisérletkor villant párat a leden, majd visszaáll készenlétre. Ez idő alatt (amennyire mérhető) minden feszültség megjelenik. T-con ledje is villan egyet.. Gombról/távról is ugyanez a jelenség. Igazából olyan, mintha zárlat miatt nem engedné indulni, de ilyet nem mérek sehol. Van ezeknek esetleg valami jellemző hibája ami okozhatja?
Köszönettel: Kiss Z.
A címben említett tv ki írja a logót majd újra indul és ezt ismétli folyamatosan. Flash hibára gyanakszom, ezért keresnék mentést hozzá 25q16 spi flash lakozik benne. RSGA7.820.50001 mainbord.
Válaszokat köszönöm előre is.
Sziasztok
Hisense LCD4033EU-hoz keresnék Service manualt, főleg a táprész miatt, ill ha valakinek lenne működő tápja, az is érdekelne..
Köszi
Laci