Sziasztok! Fenti készülékben 6871qyh045c Y main van. Csereszabatos vele 6871qyh036d y main? Véleményeket előre köszönöm István
"FONTOS! Olyan fórum téma nevet válassz, ami beszédes, minél pontosabban illeszkedik arra, amivel kapcsolatban írsz. Egy lehetséges jó elnevezés
pl: ORION LCD PT26S chassis 17MB12-2, a tápja nem indul
Az nem elég, hogy pl: "LG LCD-TV" vagy "HP laptop" és hasonlóak. Illetve érdektelen, nem releváns információt se tartalmazzon a cím!
A helytelenül elnevezett topik felfüggesztésre, majd 48 óra után törlésre kerül! Felfüggesztett állapotban nem tudnak mások addig hozzászólni, amíg ki nem javítod a címet.
A hibás cím utólagos javítása (48 órán belül) a "Szerkesztés" fülre kattintva végezhető el."
A címben említett tv ki írja a logót majd újra indul és ezt ismétli folyamatosan. Flash hibára gyanakszom, ezért keresnék mentést hozzá 25q16 spi flash lakozik benne. RSGA7.820.50001 mainbord.
Válaszokat köszönöm előre is.
Tisztelt kollégáktól szeretnék segítséget kérni, Kedves tulajdonos úgy gondolta firmware frissítésbe kezd ezen a tv-n de nem volt kellően körültekintő, nem bele valót töltött fel rá, azóta a készülék azon kívül, hogy ha az érintő gombhoz érve csipog semmilyen életjelet nem ad,
A main típusa :RSAG7.820.5870/ROH
Az lenne a kérdésem, aki, akik találkoztak már hasonló esettel, hogy van mód lehetőség életre kelteni, vagy szobadíszként lehet kerülgetni.
Esetlegesen hogyan lehet firmware-t frissíteni benne hogy újra működjön ?
Kedves kollégák!
Fent nevezett TV T.MSD309.BA6S mainboard al van szerelve. Feltehetően SPI Flash tartalom hibás.
Esetleg,ha lenne valakinek tartalom igen jól jönne.A
http://remont-aud.net/dump/lcd_pdp_tv/blaupunkt/blaupunkt_32_126n_gb_5b_hbqkup_de_shassi_main_board_t_msd309_ba6s/380-1-0-44560
orosz oldalon van fent,hasonló main hoz de onnan nem tudok letölteni.
üdv.