Üdv! Hisense lcd3203eu tv önállóan lépteti a csatikat visszafele,ha av-ra kapcsolom akkor pedig a bemeneti forrásokat.A mikrokapcsolót kiforrasztottam,távot elrejtettem,hiba maradt.Processzor hibára tippelek...ebben szeretnék segítséget kérni,előre is köszönöm!
U on C809 is just 370V and I believe is not enought power to transfer in secondary circuit of power.
If I disconnect tcon or just display the tv dont go to stby.
Do you have diagram of powerboard HLL-4455W?
Sziasztok!
A műhelyemben van a címbéli készülék.
Tudomásom szerint legalább 3 féle alaplemezzel szerelték.
TF2907HEU néven legalább 5 féle eeprom tartalmat leltem a neten, de tökéletesen egyikkel sem működik.
A vadászat eredménye annyi, hogy hasonló processzorral készült, de más chassi-jú készülék tartalmát betöltve életre tudtam kelteni, de rendkívül sok agyalással, OP bitek kisérleti átírásával.
A gondom az, hogy csak manualisan tudok csatornát keresni és mindegyiket külön-külön finomhangolni is kell.
A geometriát sok küszködéssel sikerült béállítani.
A szervizmenübe lépve pedig, a bal felső sarokban megjelenő "M" betű nem piros, hanem zöld lesz.
Ezért kérlek Benneteket, hogy amennyiben van a birtokotokban a csatolmányban szereplő adatokkal kiírt tartalom, vagy Nálatok ilyen készülék segítsetek ki.
Más tartamak nem érdekelnek. Már így is túl sokat dolgoztam rajta.
Köszönöm, ha utána néztek.
Üdvözlettel! tnema
Sziasztok!
Tegnap hozták ezt az LCD-t, hogy durrant egyet, és azóta nincs kép rajt, a hang meg van. Szétszedés után, a tápban találtam egy szétdurrant icét, a pozíció száma N801 , és még a R810 szakadt. Nem találtam a tvéhez rajzot, a tápról sem, csak komplett tápot. A táp száma: HLP-23B01 RSAG7.820.1032, ehhez szeretnék segítséget, rajzot, vagy az ic típusát, és az ellenállás értékét. Köszönöm előre is!