Hisense LED TV 55 INCH
MODEL LEDN55K20DP
MAIN BOARD RSAG7.820.5511/ROH
PANEL Hisense HD550DF-B31(010)/S1/FM
T-CON 14Y_EF11_TA2C2LV0.1
N55 SPI Flash MX25L3205
Sziasztok!
Segítség kellene!Egy cimborám szólt,hogy a fent nevezett tv-je furán viselkedik.Bár már nem igazán dolgozom a szakmámban és LCD-hez pedig semmi tapasztalatom mégis a hiba elmondása alapján talán eeprom vagy opció probléma lehet.Azt mondta először nem állt meg csatornakereséskor nem tudja beállítani a csatornákat és most pedig a távirányítóra sem reagál (a távszi jó )mindha kizárta volna magát a tv-ből???!Esetleg valakinek volt már ilyen tv-vel hasonló tapasztalata vagy ötlete ?
Előre is köszi :help:
Sziasztok!
A készülék tápja túlfeszt kapott .
A javításához már csak egy OZ531TGN ic-re lenne szükségem.
Ha esetleg valakinek lenne eladó kérem jelezze.
/Az Ali sok idő/
Köszönettel : Laci
Tisztelt kollégáktól szeretnék segítséget kérni, Kedves tulajdonos úgy gondolta firmware frissítésbe kezd ezen a tv-n de nem volt kellően körültekintő, nem bele valót töltött fel rá, azóta a készülék azon kívül, hogy ha az érintő gombhoz érve csipog semmilyen életjelet nem ad,
A main típusa :RSAG7.820.5870/ROH
Az lenne a kérdésem, aki, akik találkoztak már hasonló esettel, hogy van mód lehetőség életre kelteni, vagy szobadíszként lehet kerülgetni.
Esetlegesen hogyan lehet firmware-t frissíteni benne hogy újra működjön ?