Service manuals, schematics, eproms for electrical technicians

HP LP2475W VGA1

MONITOR - EPROM
Type: (BIN)
Size
128.0byte
Page
---
Category
MONITOR
EPROM
If you get stuck in repairing a defective appliance download this repair information for help. See below.
Good luck to the repair!

Please do not offer the downloaded file for sell only use it for personal usage!

Looking for similar hp manual?
Document preview [1st page]
No preview item


No preview item for this file.

Possible causes:
  • No preview picture generated yet.
  • It is not a pdf file.
Advertisements
Please tick the box below to get download link:
  • Also known:
    HP LP-2475W VGA-1 LP2475W VGA1 LP 2475 VGA
  • If you have any question about repairing write your question to the Message board. For this no need registration.
  • If the site has helped you and you also want to help others, please Upload a manual, circuit diagram or eeprom that is not yet available on the site.
    Have a nice Day!
  • See related repair forum topics below. May be help you to repair.
Warning!
If you are not familiar with electronics, do not attempt to repair!
You could suffer a fatal electrical shock! Instead, contact your nearest service center!

Note! To open downloaded files you need acrobat reader or similar pdf reader program. In addition, some files are archived,
so you need WinZip or WinRar to open that files. Also some files are djvu so you need djvu viewer to open them.
These free programs can be found on this page: needed progs
If you use opera you have to disable opera turbo function to download file!
If you cannot download this file, try it with CHROME or FIREFOX browser.
Translate this page:
Relevant MONITOR forum topics:
HP1825 scaler hiba?
Sziasztok! A fenti típusú monitoron a következő a hibajelenség: a kép kb 1/ 3-át kitöltő függőleges sávban fehér, a többi része fekete. A fehér sáv vándorol oldalra, egyik szélétől a másikig, majd vissza. Képtartalom sem a fehér, sem a fekete részen nem látszik. Én nem találkoztam még ezzel a hibajelenséggel, scaler hibára gyanakszom. Mi a véleményetek? Esetleg rajzot tudna-e valaki küldeni? Ha szerintetek is a scaler a rossz, esetleg van-e valakinek eladó? Ezen a képen látható a scaler: http://kepfeltoltes.hu/view/151104/HP1825_scaler_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Előre is köszönöm a válaszokat.
HP P8727AA monitor tápegysége nem indul
Sziasztok Tanyalakók! Segítséget szeretnék kérni Tőletek a fent nevezett monitor ügyében. A tápegységben tönkrement a L6561 meg a kapcsoló fetje, mert a 120uF/450V kondinak kirohadt az egyik lába. De ez még nem elég találtam egy SMD tranzisztort aminek a teteje eltűnt így beazonosítani nem tudom. Mellette van két dióda ami zárlatos lett. Kapcsolási rajzot csak fizetős oldalon találtam. A táp típusa (4h.l1s02.a20) állítólag a BENQ-ba is van ilyen annak a száma (48.L1S02.A12) de rajzot se itt a tanyán se más oldalon nem találtam. Ha valaki meg tudná mondani milyen alkatrészek ezek vagy van rajza hozzá azt nagyon megköszönném. Üdv:nyaki72
HP 1740 Lcd monitor , halvány a kép !
Üdvözlet Mindenkinek! Van egy Hp1740 -es típusú monitor amin a kép nagyon rossz és nézése zavaró. Nehezen tudom leírni a problémát de olyan mintha nem lenne contraszt szabályzás. A menu-be ha belépek és változtatom a contraszt értékét akkor a képben észlelhető valami változás de nem javul meg. A tápegységnek a feszültségszintjeit ellenőriztem,ok. Contakt hibát nem találtam rajta. A monitor gazdája azt mondta hogy elejibe csak időnként rendetlenkedett, aztán állandósult a probléma. Én contrast szabályzási problémára vetek, csak az a bökkenő, hogy nem tudom mit hol mérjek. A beküldött fényképen látható, hogy világos felületeknél eltűnnek a részletek,illetve a navigációs ablak szürke míg a hibás monitoron ez majdnem fehér. Ha esetleg valaki találkozott már ilyen vagy hasonló problémával az kérem segítsen. Üdvözlettel Mo-joló
HP 1955 típusú monitor zizeg
Sziasztok! Van egy HP 1955 típusú monitorom. Tele volt púpos kondikkal, azok cserélve lettek. A monitor most már viszonylag jól működik. Viszont bekapcsoláskor teszt üzemmódban van, vga jelkor eltűnik és szépen megy. Viszont a táp részéből hangos zizegő hang jön. Mitől lehet ez? Köszönöm.
Similar manuals:
If you want to join us and get repairing help please sign in or sign up by completing a simple electrical test
or write your question to the Message board without registration.
You can write in English language into the forum (not only in Hungarian)!

E-Waste Reduce